• VR2 Veld Zaterdag vrouw

  • DTS '35 Ede VR2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fluit, DriekusTechnische stafTrainer
    Groen, RowanTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 12:30DVS'33 Ermelo VR1 - DTS '35 Ede VR2Sportpark DVS '33
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.SDC Putten VR1 - Vrouwen 24 - 1
    3 dec. Vrouwen 2 - HHC Hardenberg VR15 - 4
  • Poulestanden DTS '35 Ede VR2 ( 2e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVS'33 Ermelo VR11080229131624
    2SDC Putten VR1970232102221
    3Bergentheim VR1963034142021
    4Gramsbergen VR11060436201618
    5GVVV VR195221910917
    6HHC Hardenberg VR1104242423114
    7De Zweef VR1103253433111
    8ASC '62 VR1102441322-910
    9De Treffers VR192251927-88
    10Colmschate '33 VR1101361630-146
    11Blauw Geel '55 VR1102081439-256
    12 Vrouwen 2103071746-296

    Poulestanden DTS '35 Ede VR2 ( Vrouwen beker poulefase Groep 2 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Treffers VR1220011386
    2 Vrouwen 221016603
    3DIO '30 VR12002210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Biesheuvel, TessaTeamspeler
    Blokland, KellyTeamspeler
    Breman, SanneTeamspeler
    Crawfurd, JamilaTeamspeler
    Dirven, PuckTeamspeler
    Gerrits, MaaikeTeamspelerDoelverdediger
    Hanegraaf, RosaTeamspeler
    Hendriks, SarahTeamspeler
    Holst, Yentle van derTeamspeler
    Ket, SylvanaTeamspeler
    Laar, Chananja vanTeamspelerAanvaller
    Mast, Anouk van derTeamspeler
    Mataraci, AleynaTeamspeler
    Threels, DjemTeamspeler
    Vlastuin, MelissaTeamspeler
    Vlastuin, NathalieTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.