• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • DTS '35 Ede VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Dunk, RaymondTechnische stafAss.-trainer/coach
    Lam, JacquelineMedische stafVerzorger
    Nizzer, ChristiaanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Plas, Peter van derOverige stafTeammanager
    Thomas, AndrewTechnische stafTrainer/coach
    Zegers, HenryTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteam
    01-10-2022 15:00 Vrouwen 1Oranje Nassau VR1
    08-10-2022 14:30DSE VR1 Vrouwen 1
    15-10-2022 15:00 Vrouwen 1Rijnvogels, fc VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.AZSV VR1 - Vrouwen 11 - 4
    24 sep.Be Quick '28 VR1 - Vrouwen 10 - 7
  • Poulestanden DTS '35 Ede VR1 ( Topklasse Topklasse )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1 Vrouwen 111007073
    2Ter Leede VR111003123
    3Wartburgia asv VR111002023
    4FC Eindhoven AV VR111001013
    5ACV VR110101101
    6DSS VR110101101
    7Eldenia VR110101101
    8Saestum VR110101101
    9DSE VR1100101-10
    10Oranje Nassau VR1100113-20
    11Rijnvogels, fc VR1100102-20
    12Be Quick '28 VR1100107-70

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 ( Groep 1 C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1 Vrouwen 13300273249
    2IJFC VR1311112394
    3AZSV VR131116604
    4SC Genemuiden VR13003235-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Blankespoor, AnoekTeamspeler
    Bondt, Joëlle deTeamspeler
    Derks, YvetteTeamspeler
    Happel, EsméeTeamspeler
    Heerdt, Willemijn vanTeamspeler
    Hoek, Seline van denTeamspeler
    Hollak, KellyTeamspeler
    Houba, SofieTeamspeler
    Kelder, Gera op denTeamspeler
    Kruistum, Daphne vanTeamspeler
    Linden, Simone von derTeamspeler
    Pijnappels, JillTeamspeler
    Pommeren, Marlon vanTeamspeler
    Thung, SuzeTeamspeler
    Verheijen, VivianeTeamspeler
    Wensveen, Dominique vanTeamspeler
    Wijk, Nikki vanTeamspeler
    Zanden, Ilse van derTeamspeler
    Zimmerman, ChanelTeamspeler
    Zuiderwijk, NaomiTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.