• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdOverige staf
    AfgeschermdMedische staf
    Blaakmeer, RubenTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Helbling, LindaTechnische stafTrainer/coach
    Plas, Peter van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteam
    23-03-2019 17:00DTS '35 Ede VR1Woezik VR1
    30-03-2019 15:00DTS '35 Ede VR1Be Quick '28 VR1
    06-04-2019 14:30Buitenveldert sc. VR1DTS '35 Ede VR1
    13-04-2019 15:00DTS '35 Ede VR1Saestum VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.ADO Den Haag - DTS '35 Ede VR11 - 0
    16 mrt.Wartburgia asv VR1 - DTS '35 Ede VR11 - 2
  • Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (0131 Vrouwen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede VR11412204093138
    2Saestum VR11511224693735
    3Ter Leede VR115112248143435
    4Wartburgia asv VR115101437181931
    5SSS VR1158162333-1025
    6RVVH VR1156361823-521
    7Be Quick '28 VR1145181421-716
    8FC Eindhoven AV VR1153661821-315
    9SteDoCo VR1154381335-2215
    10SC 't Zand VR1152310730-239
    11Buitenveldert sc. VR11521121442-287
    12Woezik VR11513111336-236

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede VR13300222209
    2Oranje Nassau VR132018446
    3Berkum VR13102717-103
    4ASC '62 VR13003115-140

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woezik VR111008083
    2Bavel VR111007073
    3SteDoCo VR111007073
    4Heerenveense Boys VR111006063
    5Rijnvogels, fc VR111006063
    6Velsen Rkvv VR111008353
    7Wartburgia asv VR111006153
    8SVO Fortuna'54 VR111005053
    9Saestum VR111005053
    10Ter Leede VR111005053
    11FC Eindhoven AV VR211004043
    12FC Eindhoven AV VR111004133
    13RVVH VR111004133
    14Buitenveldert sc. VR111003033
    15Victoria Boys VR111003033
    16SC 't Zand VR111004223
    17DTS '35 Ede VR111003123
    18DSS VR111002023
    19Nieuw Roden VR111002023
    20S.C. Stiens VR111002023
    21Bekkerveld VR111002113
    22SDO VR1100112-10
    23Maarssen Vr1100124-20
    24Be Quick '28 VR1100113-20
    25Barendrecht VR1100102-20
    26Oranje Nassau VR1100102-20
    27SSS VR1100102-20
    28ACV VR1100114-30
    29Witkampers VR1100114-30
    30Rigtersbleek VR1100103-30
    31SV Venray VR1100103-30
    32DSE VR1100104-40
    33Orion VR1100138-50
    34Gooi 't sc VR1100116-50
    35Berkel VR1100105-50
    36Saestum VR2100105-50
    37SEP VR1100105-50
    38Oranje Nassau VR2100106-60
    39Ter Leede VR2100106-60
    40CSW VR1100107-70
    41Eldenia VR2100107-70
    42Prinses Irene VR1100108-80

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2430 Vrouwen beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Saestum VR111007073
    2DTS '35 Ede VR111005053
    3Ter Leede VR111005143
    4Wartburgia asv VR111004043
    5Bavel VR111002113
    6DSS VR111002113
    7SteDoCo VR111002113
    8FC Eindhoven AV VR100000000
    9SVO Fortuna'54 VR100000000
    10Buitenveldert sc. VR1100112-10
    11FC Eindhoven AV VR2100112-10
    12RVVH VR1100112-10
    13Nieuw Roden VR1100115-40
    14Rijnvogels, fc VR1100104-40
    15Victoria Boys VR1100105-50
    16Velsen Rkvv VR1100107-70

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2480 Vrouwen beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ajax1100130133
    2Excelsior Barendrecht11004133
    3FC Twente11003033
    4PEC Zwolle11002023
    5sc Heerenveen11004313
    6Achilles'2911002113
    7DTS '35 Ede VR111001013
    8ADO Den Haag10103301
    9PSV10103301
    10Saestum VR1100134-10
    11DSS VR1100112-10
    12VV Alkmaar100101-10
    13Wartburgia asv VR1100102-20
    14Ter Leede VR1100114-30
    15SteDoCo VR1100103-30
    16Bavel VR11001013-130

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2490 Vrouwen beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ajax11004223
    2FC Twente11002113
    3ADO Den Haag11001013
    4PEC Zwolle11001013
    5sc Heerenveen100112-10
    6DTS '35 Ede VR1100101-10
    7Excelsior Barendrecht100101-10
    8Achilles'29100124-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blankespoor, AnoekTeamspeler
    Blankestijn, MorenaTeamspeler
    Bondt, Joëlle deTeamspeler
    Dekker, DanaeTeamspeler
    Dijk, Sanne vanTeamspeler
    Filippo, CarolienTeamspeler
    Hoek, Seline van denTeamspeler
    Houba, SofieTeamspeler
    Kelder, Gera op denTeamspeler
    Kersten, ChantalTeamspeler
    Koopmans, KirstenTeamspeler
    Kruistum, Daphne vanTeamspeler
    Leming, ShalisaTeamspeler
    Verhoeven, RenateTeamspeler
    Zanden, Ilse van derTeamspeler
    Zech, EvelineTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.