• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdOverige staf
    AfgeschermdMedische staf
    Blaakmeer, RubenTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Helbling, LindaTechnische stafTrainer/coach
    Plas, Peter van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteam
    26-01-2019 00:00LSC 1890 JO19-1DTS Ede JO19-1
    26-01-2019 08:30csv Apeldoorn JO12-2DTS Ede JO12-3
    26-01-2019 08:30ESA JO11-2DTS Ede JO11-2
    26-01-2019 08:30DTS Ede JO8-4Veensche Boys JO8-1
    26-01-2019 08:30DTS Ede MO11-1Bennekom MO11-1
    26-01-2019 09:00Stroe JO13-1DTS Ede JO13-2
    26-01-2019 09:00vv Zeewolde JO9-2DTS Ede JO9-2
    26-01-2019 09:30Prins Bernhard JO13-1DTS Ede JO13-4
    26-01-2019 09:30SDCP JO12-1DTS Ede JO12-1
    26-01-2019 09:30SDCP JO12-2DTS Ede JO12-2
    26-01-2019 09:30SDCP JO10-1DTS Ede JO10-1
    26-01-2019 09:30SDCP JO10-5DTS Ede JO10-6
    26-01-2019 09:30SDCP JO8-1DTS Ede JO8-1
    26-01-2019 09:30Terschuursche Boys JO8-2DTS Ede JO8-5
    26-01-2019 09:45DTS Ede JO11-3ESA JO11-3
    26-01-2019 09:45DTS Ede JO9-1SDCP JO9-1
    26-01-2019 09:45DTS Ede JO9-3SDCP JO9-3
    26-01-2019 09:45DTS Ede JO9-5Terschuursche Boys JO9-2
    26-01-2019 09:45DTS Ede JO8-2GVVV JO8-3
    26-01-2019 09:45csv Apeldoorn JO12-6DTS Ede JO12-5
    26-01-2019 10:15DTS Ede JO17-2Rood Wit"58 JO17-1
    26-01-2019 10:15DTS Ede JO15-3Prins Bernhard JO15-1
    26-01-2019 10:15Stroe MO15-1DTS Ede MO15-6
    26-01-2019 10:15DTS Ede JO13-1csv Apeldoorn JO13-1
    26-01-2019 10:15DTS Ede JO13-3Terschuursche Boys JO13-1
    26-01-2019 10:30SDCP JO12-5DTS Ede JO12-6
    26-01-2019 10:30DTS Ede JO11-1ESA JO11-1
    26-01-2019 10:30SDCP JO11-4DTS Ede JO11-5
    26-01-2019 10:30SDCP JO8-3DTS Ede JO8-3
    26-01-2019 11:00DZC"68 JO15-2DTS Ede JO15-2
    26-01-2019 11:00Rood Wit"58 JO15-1DTS Ede JO15-5
    26-01-2019 11:00ESA JO15-2DTS Ede JO14-1
    26-01-2019 11:00WSV Apeldoorn MO15-1DTS Ede MO15-1
    26-01-2019 11:15DTS Ede JO12-4SDCP JO12-3
    26-01-2019 11:15DTS Ede JO10-2SDCP JO10-2
    26-01-2019 11:15DTS Ede JO10-4SDCP JO10-3
    26-01-2019 11:15DTS Ede JO11-4SDCP JO11-3
    26-01-2019 11:30SDCP JO9-4DTS Ede JO9-4
    26-01-2019 12:00SDCP JO10-4DTS Ede JO10-5
    26-01-2019 12:00DTS Ede 3ZDH 1
    26-01-2019 12:00Prins Bernhard JO19-1DTS Ede JO19-2
    26-01-2019 12:15DTS Ede MO19-1Sparta Nijkerk MO19-1
    26-01-2019 12:45WSV Apeldoorn JO17-7DTS Ede JO17-5
    26-01-2019 12:45WSV Apeldoorn MO17-1DTS Ede MO17-1
    26-01-2019 14:30WSV Apeldoorn JO19-3DTS Ede JO19-3
    26-01-2019 14:30WSV Apeldoorn JO17-5DTS Ede JO17-3
    26-01-2019 14:30Sparta Nijkerk JO17-3DTS Ede JO17-4
    26-01-2019 15:00DTS '35 Ede VR1VV Alkmaar
    02-02-2019 08:30DTS Ede JO13-2ESA JO13-6
    02-02-2019 08:30DTS Ede JO13-4ESA JO13-4
    02-02-2019 08:30VVOP JO11-3DTS Ede JO11-3
    02-02-2019 08:30csv Apeldoorn JO11-4DTS Ede JO11-4
    02-02-2019 08:30csv Apeldoorn JO10-3DTS Ede JO10-3
    02-02-2019 08:30ESA JO9-1DTS Ede JO9-1
    02-02-2019 08:30DTS Ede JO9-2ESA JO9-2
    02-02-2019 08:30ESA JO9-3DTS Ede JO9-3
    02-02-2019 08:30DTS Ede JO9-4ESA JO9-4
    02-02-2019 08:30ESA JO9-5DTS Ede JO9-5
    02-02-2019 08:30DTS Ede JO8-1ESA JO8-1
    02-02-2019 08:30DTS Ede JO8-3ESA JO8-3
    02-02-2019 08:30DTS Ede JO12-5ESA JO12-4
    02-02-2019 09:00Veensche Boys JO11-1DTS Ede JO11-1
    02-02-2019 09:30SDCP JO10-6DTS Ede JO10-6
    02-02-2019 09:45ESA JO13-3DTS Ede JO13-3
    02-02-2019 09:45DTS Ede JO11-2Zeewolde JO11-2
    02-02-2019 09:45DTS Ede JO11-5csv Apeldoorn JO11-6
    02-02-2019 09:45ESA JO8-2DTS Ede JO8-2
    02-02-2019 09:45ESA JO8-4DTS Ede JO8-4
    02-02-2019 09:45DTS Ede JO8-5ESA JO8-5
    02-02-2019 09:45DTS Ede MO11-1DVV MO11-1
    02-02-2019 10:15DTS Ede JO14-1VVOG JO15-2
    02-02-2019 10:15DTS Ede JO15-5ESA JO15-5
    02-02-2019 10:30DVS"33 JO12-6DTS Ede JO12-6
    02-02-2019 11:00ESA JO13-1DTS Ede JO13-1
    02-02-2019 11:00Rood-Wit'58 JO10-1DTS Ede JO10-2
    02-02-2019 11:00DCS MO15-1DTS Ede MO15-1
    02-02-2019 11:15Veensche Boys JO17-1DTS Ede JO17-2
    02-02-2019 11:15DTS Ede JO12-1Achilles"29 JO12-1
    02-02-2019 11:15DTS Ede JO12-2DVS"33 JO12-2
    02-02-2019 11:15DTS Ede JO10-1Zwart Wit"63 JO10-1
    02-02-2019 11:15DTS Ede JO10-4csv Apeldoorn JO10-4
    02-02-2019 11:15DTS Ede JO10-5csv Apeldoorn JO10-5
    02-02-2019 12:15DTS Ede JO19-1Rood-Wit"58 JO19-1
    02-02-2019 12:15DTS Ede JO17-3Veensche Boys JO17-2
    02-02-2019 12:15DTS Ede JO15-2DZC"68 JO15-3
    02-02-2019 12:15DTS Ede JO15-3Terschuursche Boys JO15-1
    02-02-2019 13:00Veensche Boys JO17-3DTS Ede JO17-5
    02-02-2019 14:30Terschuursche Boys JO19-1DTS Ede JO19-3
    02-02-2019 14:45DTS Ede JO19-2Sparta Nijkerk JO19-3
    02-02-2019 14:45DTS Ede JO17-4ESA JO17-5
    09-02-2019 16:30SC 't Zand VR1DTS '35 Ede VR1
    16-02-2019 12:15DTS '35 Ede VR1SSS VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.DTS Ede JO10-1 - TC Activiteit
    19 jan.DTS Ede JO10-2 - TC Activiteit
    19 jan.DTS Ede JO10-3 - TC Activiteit
    19 jan.DVS"33 JO15-3 - DTS Ede JO15-3
    19 jan.Horst fc JO13-1 - DTS Ede JO13-1
    19 jan.Horst fc JO13-3 - DTS Ede JO13-3
    19 jan.DVS"33 JO17-4 - DTS Ede JO17-5
    19 jan.VVOG JO13-4 - DTS Ede JO13-4
    19 jan.DTS Ede JO17-3 - DVS"33 JO17-3
    19 jan.DTS '35 Ede VR1 - Victoria Boys VR15 - 0
  • Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (0131 Vrouwen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede VR1119202982129
    2Wartburgia asv VR1118122992025
    3Ter Leede VR1107213592623
    4Saestum VR1106222872120
    5RVVH VR1115241517-217
    6SSS VR1105141524-916
    7FC Eindhoven AV VR1113441314-113
    8SteDoCo VR1113261123-1211
    9Be Quick '28 VR110316916-710
    10SC 't Zand VR110226616-108
    11Buitenveldert sc. VR1112181030-207
    12Woezik VR1100010532-270

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede VR13300222209
    2Oranje Nassau VR132018446
    3Berkum VR13102717-103
    4ASC '62 VR13003115-140

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woezik VR111008083
    2Bavel VR111007073
    3SteDoCo VR111007073
    4Heerenveense Boys VR111006063
    5Rijnvogels, fc VR111006063
    6Velsen Rkvv VR111008353
    7Wartburgia asv VR111006153
    8SVO Fortuna'54 VR111005053
    9Saestum VR111005053
    10Ter Leede VR111005053
    11FC Eindhoven AV VR211004043
    12FC Eindhoven AV VR111004133
    13RVVH VR111004133
    14Buitenveldert sc. VR111003033
    15Victoria Boys VR111003033
    16SC 't Zand VR111004223
    17DTS '35 Ede VR111003123
    18DSS VR111002023
    19Nieuw Roden VR111002023
    20S.C. Stiens VR111002023
    21Bekkerveld VR111002113
    22SDO VR1100112-10
    23Maarssen Vr1100124-20
    24Be Quick '28 VR1100113-20
    25Barendrecht VR1100102-20
    26Oranje Nassau VR1100102-20
    27SSS VR1100102-20
    28ACV VR1100114-30
    29Witkampers VR1100114-30
    30Rigtersbleek VR1100103-30
    31SV Venray VR1100103-30
    32DSE VR1100104-40
    33Orion VR1100138-50
    34Gooi 't sc VR1100116-50
    35Berkel VR1100105-50
    36Saestum VR2100105-50
    37SEP VR1100105-50
    38Oranje Nassau VR2100106-60
    39Ter Leede VR2100106-60
    40CSW VR1100107-70
    41Eldenia VR2100107-70
    42Prinses Irene VR1100108-80

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2430 Vrouwen beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Saestum VR111007073
    2DTS '35 Ede VR111005053
    3Ter Leede VR111005143
    4Wartburgia asv VR111004043
    5Bavel VR111002113
    6DSS VR111002113
    7SteDoCo VR111002113
    8FC Eindhoven AV VR100000000
    9SVO Fortuna'54 VR100000000
    10Buitenveldert sc. VR1100112-10
    11FC Eindhoven AV VR2100112-10
    12RVVH VR1100112-10
    13Nieuw Roden VR1100115-40
    14Rijnvogels, fc VR1100104-40
    15Victoria Boys VR1100105-50
    16Velsen Rkvv VR1100107-70

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 (B2480 Vrouwen beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel VR100000000
    2DSS VR100000000
    3DTS '35 Ede VR100000000
    4Saestum VR100000000
    5SteDoCo VR100000000
    6Ter Leede VR100000000
    7Achilles'2900000000
    8ADO Den Haag00000000
    9Ajax00000000
    10VV Alkmaar00000000
    11Excelsior Barendrecht00000000
    12sc Heerenveen00000000
    13PSV00000000
    14FC Twente00000000
    15PEC Zwolle00000000
    16Wartburgia asv VR100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blankespoor, AnoekTeamspeler
    Blankestijn, MorenaTeamspeler
    Bondt, Joëlle deTeamspeler
    Dekker, DanaeTeamspeler
    Dijk, Sanne vanTeamspeler
    Filippo, CarolienTeamspeler
    Hoek, Seline van denTeamspeler
    Houba, SofieTeamspeler
    Kelder, Gera op denTeamspeler
    Kersten, ChantalTeamspeler
    Koopmans, KirstenTeamspeler
    Kruistum, Daphne vanTeamspeler
    Leming, ShalisaTeamspeler
    Verhoeven, RenateTeamspeler
    Zanden, Ilse van derTeamspeler
    Zech, EvelineTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com