• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Nejdet, SaliOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Stuijvenberg, Femke vanMedische stafVerzorger
    Thomas, AndrewTechnische stafTrainer/coach
    Veldwijk, FabianTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Zegers, HenryOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zuiderwijk, MarlonOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteam
    24-02-2024 12:15 Vrouwen 1Saestum VR1
    02-03-2024 15:00Oranje Nassau VR1 Vrouwen 1
    16-03-2024 15:00 Vrouwen 1Ter Leede VR1
    23-03-2024 14:30Rijnvogels, fc VR1 Vrouwen 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.DTS'35 JO10-2 - Blauw Geel'55 JO10-24 - 3
    10 feb.DTS Ede JO13-3 - DTS Ede JO13-40 - 0
    10 feb.DTS'35 Ede JO11-8 - Blauw Geel'55 JO11-12 - 3
    10 feb.DTS Ede JO13-1 - De Graafschap JO13-21 - 6
    10 feb.DTS'35 Ede JO11-1 - Unicum JO11-13 - 3
    10 feb.DTS Ede JO8-4 - Blauw Geel'55 JO8-42 - 8
    10 feb.Wartburgia asv VR1 - Vrouwen 10 - 4
    10 feb.DTS'35 Ede JO19-3 - Bennekom JO19-35 - 1
    10 feb.DTS Ede 3 - Scherpenzeel 22 - 4
    13 feb.DTS Ede - DOVO0 - 1
  • Poulestanden DTS '35 Ede VR1 ( Topklasse Topklasse )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1 Vrouwen 11292126101629
    2Saestum VR1129212591629
    3Oranje Nassau VR11282237132426
    4Rijnvogels, fc VR1138142718925
    5ACV VR1137242623323
    6FC Eindhoven AV VR1106312081221
    7DSS VR1134452627-116
    8Wartburgia asv VR1133281724-711
    9Eldenia VR1133191430-1610
    10Ter Leede VR1122372023-39
    11Berkel VR1122281322-98
    12Bekkerveld VR1110011650-44-3

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 ( Groep 1 H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Klarenbeek VR13300176119
    2 Vrouwen 1320111926
    3DZC '68 VR13102212-103
    4AZSV VR1300358-30

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 ( Groep 1 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eindhoven AV VR211007253
    2Saestum VR211003033
    3Hoogland VR111002023
    4IJzendijke VR111002023
    5Ter Leede VR211002113
    6IJFC VR111000003
    7FC Tilburg VR111000003
    8 Vrouwen 100000000
    9Prinses Irene VR100000000
    10Jodan Boys, de VR110010000
    11Victoria Boys VR110010000
    12ADO '20 VR1100112-10
    13Delta Sports '95 FC VR1100102-20
    14DSS VR2100102-20
    15S.C. Stiens VR1100103-30
    16RKHVV VR1100127-50

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 ( Groep 1 3e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1 Vrouwen 111006063
    2ACV VR111005053
    3Orion VR111005053
    4Be Quick '28 VR111007343
    5Saestum VR211004043
    6Ter Leede VR111004043
    7FC Eindhoven AV VR111003033
    8Saestum VR111003033
    9De Tukkers VR111004223
    10Wartburgia asv VR111003123
    11FC Berghuizen VR111002113
    12FC Eindhoven AV VR211002113
    13Jong Ajax (v)11001013
    14RKSV Nuenen VR111002203
    15Bekkerveld VR100000000
    16DSS VR100000000
    17SC Klarenbeek VR100000000
    18Rijnvogels, fc VR100000000
    19DSE VR110012200
    20Always Forward VR1100112-10
    21Trekvogels VR1100112-10
    22Berkel VR1100101-10
    23FC Tilburg VR1100124-20
    24Oranje Nassau VR1100113-20
    25Bavel VR1100103-30
    26IJFC VR1100103-30
    27Hoogland VR1100137-40
    28Eldenia VR1100104-40
    29IJzendijke VR1100104-40
    30Nooit Gedacht VR1100105-50
    31Prinses Irene VR1100105-50
    32Ter Leede VR2100106-60

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 ( Groep 1 1/8 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eindhoven AV VR111005053
    2RKSV Nuenen VR111004133
    3Jong Ajax (v)11004223
    4 Vrouwen 111001013
    5Saestum VR211001013
    6De Tukkers VR111001013
    7Ter Leede VR111002203
    8Wartburgia asv VR111000003
    9Rijnvogels, fc VR110012200
    10FC Berghuizen VR110010000
    11DSS VR1100101-10
    12Orion VR1100101-10
    13Saestum VR1100101-10
    14ACV VR1100124-20
    15FC Eindhoven AV VR2100114-30
    16Be Quick '28 VR1100105-50

    Poulestanden DTS '35 Ede VR1 ( Groep 1 1/4 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eindhoven AV VR111005053
    2Saestum VR211003213
    3Jong Ajax (v)11002113
    4RKSV Nuenen VR111002203
    5FC Berghuizen VR100000000
    6 Vrouwen 110012200
    7Ter Leede VR1100123-10
    8Wartburgia asv VR1100112-10
    9De Tukkers VR1100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Acem, YadeTeamspelerMiddenvelder
    Bondt, Joƫlle deTeamspelerMiddenvelder
    Dastgir, SetezaTeamspelerAanvaller
    Derks, YvetteTeamspelerMiddenvelder
    Dijkink, CayaTeamspelerVerdediger
    El-Yebdri, HafidaTeamspelerAanvaller
    Houba, SofieTeamspelerMiddenvelder
    Kruistum, Daphne vanTeamspelerAanvaller
    Linden, Simone von derTeamspelerAanvaller
    Pijnappels, JillTeamspelerAanvaller
    Pommeren, Marlon vanTeamspelerVerdediger
    Pua, SarinaTeamspelerMiddenvelder
    Thung, SuzeTeamspelerVerdediger
    Van De Kamp, LianneTeamspelerKeeper
    Vroegindeweij, LieveTeamspelerVerdediger
    Zimmerman, ChanelTeamspelerVerdediger
    Zuiderwijk, NaomiTeamspelerVerdediger

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.