• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdStatusScheidsrechterAccommodatieVeld
    24 feb. 10:00DOVO JO11-2 - DTS'35 Ede JO11-3Te spelenSportpark Panhuisveld 1-DOVO
    24 feb. 15:00DTS '35 Ede 1 - Voorwaarts T 1Te spelenE.J.H. (Eddy) de GierSportpark Inschotenveld 2
    24 feb. 12:30DTS '35 Ede 3 - Bennekom 3Te spelenA.M. (Toine) SchinkelSportpark Inschotenveld 4
    24 feb. 12:30SKV 4 - DTS '35 Ede 7Te spelenN.G. (Nic) LangeveldSportpark De Zoomveld C-SKV
    24 feb. 12:00Wageningen 3 - DTS '35 Ede 8Te spelenA. (Alfonso) OkueSportpark De Zoomveld H-Wageningen
    24 feb. 14:45DTS '35 Ede 10 - V.V. Barneveld 6Te spelenSportpark Inschotenveld 5
    24 feb. 14:45DTS '35 Ede 11 - V.V. Barneveld 4Te spelenSportpark Inschotenveld 4
    24 feb. 10:30DTS '35 Ede O23-1 - sv O.S.S. 1920 O23-1Te spelenSportpark Inschotenveld 2
    24 feb. 14:45DTS '35 Ede JO19-3 - Robur et Velocitas JO19-1Te spelenSportpark Inschotenveld 1
    24 feb. 11:00Lunteren JO17-1 - DTS '35 Ede JO17-2Te spelenAfgeschermdSportpark De Wormshoefveld B
    24 feb. 15:00ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-1 - DTS '35 Ede JO17-3Te spelenSportpark De Zeven Morgenveld 2
    24 feb. 14:45DTS '35 Ede JO17-4 - Eendracht '30 JO17-1Te spelenSportpark Inschotenveld 7-pup 1
    24 feb. 12:30DTS '35 Ede JO17-5 - Advendo '57 JO17-1Te spelenSportpark Inschotenveld 5
    24 feb. 10:15DTS '35 Ede JO14-2 - Columbia JO14-1Te spelenSportpark Inschotenveld 5
    24 feb. 08:30Blauw Geel '55 JO14-2 - DTS '35 Ede JO14-3Te spelenA.A.B. (Asaad) al NaserSportpark Peppelensteegveld B
    24 feb. 10:15DTS '35 Ede JO13-1JM - Soest SO JO13-1Te spelenL.F. (Luca) FonkeSportpark Inschotenveld 3
    24 feb. 10:00AWC JO13-2 - DTS Ede JO13-3JMTe spelenSportpark De Wijchertveld 3
    24 feb. 08:30csv Apeldoorn JO13-4 - DTS '35 Ede JO13-4Te spelenT. (Thijmen) SangersSportpark Orderbosveld 7-
    24 feb. 10:30sv DFS JO12-1 - DTS '35 Ede JO12-2Te spelenG.H. (Gerhard) MeijerSportpark 't Heerenlandveld 4-pupillen A
    24 feb. 11:00DTS '35 Ede JO12-3 - SCW '23 JO12-2Te spelenSportpark Inschotenveld 7-pup 1 B
    24 feb. 11:00DTS Ede JO11-1JM - DZC '68 JO11-2Te spelenA. (Anouar) TighadouiniSportpark Inschotenveld 7-pup 1 A
    24 feb. 08:30DTS '35 Ede JO11-2 - Bennekom JO11-6Te spelenSportpark Inschotenveld 3 A
    24 feb. 08:30DTS '35 Ede JO11-4 - SDV Barneveld JO11-4Te spelenSportpark Inschotenveld 7-pup 1 B
    24 feb. 11:30Eldenia JO11-3 - DTS '35 Ede JO11-5Te spelenSportpark Eldenveld 3 A
    24 feb. 10:30Lienden JO11-2 - DTS '35 Ede JO11-7Te spelenSportpark De Abdijhofveld 1 A
    24 feb. 08:30DTS '35 Ede JO11-8 - Bennekom JO11-2Te spelenSportpark Inschotenveld 7-pup 1 A
    24 feb. 09:00Angerlo Vooruit JO10-1 - DTS Ede JO10-1JMTe spelenSportpark Mariƫndaalveld 2 A1
    24 feb. 08:30Uchta JO10-1 - DTS '35 Ede JO10-2Te spelenSportpark De Hoeken veld 2 B1
    24 feb. 11:00DTS '35 Ede JO10-5 - SDV Barneveld JO10-4Te spelenSportpark Inschotenveld 8 A1
    24 feb. 11:00DTS '35 Ede JO10-6 - Bennekom JO10-5JMTe spelenSportpark Inschotenveld 9 A1
    24 feb. 09:45DTS Ede JO9-2JM - SCP JO9-1Te spelenSportpark Inschotenveld 10 A1
    24 feb. 11:00DTS '35 Ede JO9-3 - SML JO9-3JMTe spelenSportpark Inschotenveld 10 A1
    24 feb. 09:30EFC '58 JO9-1 - DTS Ede JO9-4JMTe spelenSportpark De Zanderijveld 5A A1
    24 feb. 09:00De Veluwse Boys JO9-2JM - DTS '35 Ede JO9-6Te spelenSportpark De Westenengveld 1 A1
    24 feb. 11:00Lienden JO9-2JM - DTS '35 Ede JO9-7Te spelenSportpark De Abdijhofveld 2 A1
    24 feb. 09:00SDV Barneveld JO8-1 - DTS '35 Ede JO8-1Te spelenSportpark Norschotenveld 5 A1
    24 feb. 08:30DTS Ede JO8-2JM - Veensche Boys JO8-1Te spelenSportpark Inschotenveld 8 A1
    24 feb. 09:45DTS '35 Ede JO8-4 - Blauw Geel'55 JO8-3JMTe spelenSportpark Inschotenveld 8 A1
    24 feb. 09:00Fortissimo JO8-1 - DTS '35 Ede JO8-5Te spelenSportpark Hoekelumse Engveld 4- Fortissimo B1 - Pupillen
    24 feb. 08:30DTS '35 Ede JO8-6 - SKV JO8-2Te spelenSportpark Inschotenveld 10 A1
    24 feb. 12:15 Vrouwen 1 - Saestum VR1Te spelenD. (Delano) DriessenSportpark Inschotenveld 1
    24 feb. 13:00Eendracht '30 VR1 - Vrouwen 2Te spelenJH (Sjaak) SchuilingSportpark De Maasvalleiveld 1
    24 feb. 12:00VVOP VR1 - DTS '35 Ede VR3Te spelenH. (Henk) DavelaarSportpark De Roelenengveld 3
    24 feb. 10:45ESA MO17-1 - DTS '35 Ede MO17-1Te spelenSportcentrum Rijkerswoerdveld 2
    24 feb. 08:30DTS '35 Ede MO15-2 - Lunteren MO15-1Te spelenSportpark Inschotenveld 4
    24 feb. 09:30OVC '85 MO13-1 - DTS '35 Ede MO13-1Te spelenR.F. (Rogier) DoornbosSportpark De Bilderbergveld F
    24 feb. 12:30ST: SV Helios/SV Schalkhaar MO20-2 - DTS '35 Ede MO20-2Te spelenAfgeschermdSportpark De Horsterhoekveld 4
    28 feb. 19:00DVOV JO14-1 - DTS '35 Ede JO14-1Te spelenSportpark De Pinkenbergveld 3-hoofdveld
    2 mrt. 13:00Sparta Nijkerk 2 - DTS '35 Ede 2Te spelenA. (Arjan) ElskampSportpark De Ebbenhorstveld B
    2 mrt. 11:30ONA '53 2 - DTS '35 Ede 3Te spelenE.S. (Ewald) BhugoeaSportpark Van Ketwich Verschuurveld 1(D) - Hoofdveld
    2 mrt. 14:00FC Jeugd 2 - DTS '35 Ede 4Te spelenSportpark Hoekelumse Engveld 2-hoofdveld Ede/Vict+FC Jeugd
    2 mrt. 14:45DTS '35 Ede 5 - Harskamp 2Te spelenSportpark Inschotenveld 3
    2 mrt. 12:00SCW '23 3 - DTS '35 Ede 6Te spelenWilhelmina sportparkveld 6
    2 mrt. 12:45DTS '35 Ede 7 - vv Ede/Victoria 3Te spelenSportpark Inschotenveld 2
    2 mrt. 14:45DTS '35 Ede 8 - SDOO 2Te spelenSportpark Inschotenveld 1
    2 mrt. 12:00v.v. Veenendaal 6 - DTS '35 Ede 10Te spelenSportpark De Groene Veldenveld 3-Veenendaal
    2 mrt. 13:00Lunteren 5 - DTS '35 Ede 11Te spelenSportpark De Wormshoefveld B
    2 mrt. 11:45Merino's de O23-1 - DTS '35 Ede O23-1Te spelenAfgeschermdSportpark De Groene Veldenveld 2-Merino's
    2 mrt. 12:15DTS '35 Ede JO19-1 - BAS JO19-1Te spelenM.P.J. (Mari) HendriksSportpark Inschotenveld 4
    2 mrt. 14:30Spero JO19-4 - DTS '35 Ede JO19-3Te spelenSportpark De Pasveld 6-Spero veld 6
    2 mrt. 12:00RKHVV JO17-1JM - DTS '35 Ede JO17-1Te spelenT. (Thom) WesterinkSportpark De Blauwenburchtveld A
    2 mrt. 12:30Be Quick Z. JO17-1 - DTS '35 Ede JO17-2Te spelenR. (Ronny) WoltmanSportpark Zuidveenveld 1
    2 mrt. 10:45Beuningse Boys JO17-3 - DTS '35 Ede JO17-4Te spelenSportpark De Ooigraaf veld 5
    2 mrt. 12:30DVS'33 Ermelo JO17-5 - DTS '35 Ede JO17-5Te spelenSportpark DVS '33veld 5
    2 mrt. 10:00Bennekom JO15-2 - DTS Ede JO15-1JMTe spelenJ. (Jaco) van den BrinkSportpark De Eikelhofveld 3
    2 mrt. 13:45Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-3 - DTS '35 Ede JO15-2Te spelenSportpark De Schuytgraafveld 2 - Kunstgrasveld 1
    2 mrt. 12:35Orion JO14-1JM - DTS '35 Ede JO14-1Te spelenY. (Yoeri) CallaarsSportpark Mariƫnboschveld 1
    2 mrt. 11:45Robur et Velocitas JO14-1JM - DTS '35 Ede JO14-2Te spelenSportpark Kerschotenveld 2
    2 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO14-3 - NSC Nijkerk JO14-1Te spelenSportpark Inschotenveld 3
    2 mrt. 10:15DTS '35 Ede JO13-1JM - SML JO13-1JMTe spelenSportpark Inschotenveld 1
    2 mrt. 10:30DTS Ede JO13-2JM - Groen Wit '62 JO13-1Te spelenSportpark Inschotenveld 5
    2 mrt. 10:30DTS Ede JO13-3JM - Brakkenstein JO13-1Te spelenSportpark Inschotenveld 4
    2 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO13-4 - VVOP JO13-2Te spelenSportpark Inschotenveld 5
    2 mrt. 08:30csv Apeldoorn JO13-5 - DTS '35 Ede JO13-5Te spelenSportpark Orderbosveld 7-
    2 mrt. 10:15DTS '35 Ede JO12-1 - SKV JO12-1JMTe spelenSportpark Inschotenveld 3 B
    2 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO12-2 - Lienden JO12-1Te spelenSportpark Inschotenveld 7-pup 1 A
    2 mrt. 12:00Dodewaard JO12-1JM - DTS '35 Ede JO12-3Te spelenSportpark De Eng veld 1 B
    2 mrt. 09:00SP Teuge JO11-1 - DTS Ede JO11-1JMTe spelenSportpark De Dulmerveld 2 B
    2 mrt. 10:00MASV JO11-1 - DTS '35 Ede JO11-2Te spelenSportpark Malburgen-Westveld 2 A
    2 mrt. 10:45V.V. Barneveld JO11-1 - DTS '35 Ede JO11-4Te spelenSportpark 't Nieuwe Oostveld 1 B
    2 mrt. 10:15DTS '35 Ede JO11-5 - RKSV Driel JO11-3Te spelenSportpark Inschotenveld 7-pup 1 B
    2 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO11-6 - Bennekom JO11-5Te spelenSportpark Inschotenveld 7-pup 1 B
    2 mrt. 12:00DTS '35 Ede JO11-7 - OVC '85 JO11-4Te spelenSportpark Inschotenveld 7-pup 1 B
    2 mrt. 08:30SDV Barneveld JO11-2 - DTS '35 Ede JO11-8Te spelenSportpark Norschotenveld 6 B
    2 mrt. 12:30DTS Ede JO10-1JM - FC Bergh JO10-1Te spelenSportpark Inschotenveld 8 A1
    2 mrt. 11:00DTS '35 Ede JO10-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO10-2Te spelenSportpark Inschotenveld 8 A1
    2 mrt. 12:30DTS '35 Ede JO10-3 - DFS sv JO10-2JMTe spelenSportpark Inschotenveld 10 A1
    2 mrt. 11:00DTS '35 Ede JO10-4 - Blauw Geel '55 JO10-4Te spelenSportpark Inschotenveld 9 A1
    2 mrt. 10:00Stroe JO10-2JM - DTS '35 Ede JO10-5Te spelenSportpark De Bosrand (Stroe)veld 2 A2
    2 mrt. 08:30SKV JO10-3 - DTS '35 Ede JO10-6Te spelenSportpark De Zoomveld A-SKV A2
    2 mrt. 09:00Excelsior Z. JO9-1 - DTS Ede JO9-2JMTe spelenSportpark De Leijgraafveld 3 A2
    2 mrt. 10:00Blauw Geel '55 JO9-3JM - DTS '35 Ede JO9-3Te spelenSportpark Peppelensteegveld C B1
    2 mrt. 08:30DTS Ede JO9-4JM - Hoevelaken JO9-2Te spelenSportpark Inschotenveld 9 A1
    2 mrt. 08:30SKV JO9-3JM - DTS '35 Ede JO9-5Te spelenSportpark De Zoomveld D-SKV A1
    2 mrt. 09:45DTS '35 Ede JO9-6 - Veensche Boys JO9-3Te spelenSportpark Inschotenveld 10 A1
    2 mrt. 09:45DTS '35 Ede JO9-7 - Lienden JO9-3Te spelenSportpark Inschotenveld 8 A1
    2 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO8-1 - DTS Ede JO8-2JMTe spelenSportpark Inschotenveld 8 A1
    2 mrt. 10:00Bennekom JO8-2 - DTS '35 Ede JO8-4Te spelenSportpark De Eikelhofveld 6 A2
    2 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO8-5 - SKV JO8-4Te spelenSportpark Inschotenveld 10 A1
    2 mrt. 10:30Lienden JO8-1JM - DTS '35 Ede JO8-6Te spelenSportpark De Abdijhofveld 2 A1
    2 mrt. 11:00DTS '35 Ede JO8-7 - Lunteren JO8-4Te spelenSportpark Inschotenveld 10 A1
    2 mrt. 15:00Oranje Nassau VR1 - Vrouwen 1Te spelenS. (Sijbren) WijnjaSportpark Coendersborgveld 2
    2 mrt. 13:00DTS '35 Ede VR3 - Sparta Nijkerk VR4Te spelenSportpark Inschotenveld 1
    2 mrt. 10:30DTS '35 Ede MO17-1 - Blauw Geel '55 MO17-1Te spelenSportpark Inschotenveld 2
    2 mrt. 08:30DTS '35 Ede MO15-1 - VVOP MO15-1Te spelenSportpark Inschotenveld 4
    2 mrt. 12:30Blauw Geel '55 MO15-1 - DTS '35 Ede MO15-2Te spelenSportpark Peppelensteegveld B
    2 mrt. 08:30DTS '35 Ede MO13-1 - SCE MO13-1Te spelenSportpark Inschotenveld 2
    2 mrt. 10:30BVC '12 MO20-1 - DTS '35 Ede MO20-1Te spelenSportpark 't Groothuisveld 1
    2 mrt. 12:30DTS '35 Ede MO20-2 - SVO Deventer'21 MO20-2Te spelenSportpark Inschotenveld 5
    5 mrt. 20:30DTS'35 Ede 1 - SDV Barneveld 1Te spelenSportpark Inschotenveld 1