• JO19-3 Veld Zaterdag man

  • DTS '35 Ede JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bunt, Marco Van deTechnische stafTrainer/coach
    Ringnalda, MarkTechnische stafTrainer
    Smidt, MarkTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 14:45DTS '35 Ede JO19-3 - Robur et Velocitas JO19-1Sportpark Inschoten
    2 mrt. 14:30Spero JO19-4 - DTS '35 Ede JO19-3Sportpark De Pas
    9 mrt. 14:45DTS '35 Ede JO19-3 - SDOO JO19-1Sportpark Inschoten
    16 mrt. 13:35Arnhemia JO19-1 - DTS '35 Ede JO19-3Sportpark De Bakenhof
    23 mrt. 14:45DTS '35 Ede JO19-3 - SKV JO19-3Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.DTS'35 JO10-2 - Blauw Geel'55 JO10-24 - 3
    10 feb.DTS Ede JO13-3 - DTS Ede JO13-40 - 0
    10 feb.DTS'35 Ede JO11-8 - Blauw Geel'55 JO11-12 - 3
    10 feb.DTS Ede JO13-1 - De Graafschap JO13-21 - 6
    10 feb.DTS'35 Ede JO11-1 - Unicum JO11-13 - 3
    10 feb.DTS Ede JO8-4 - Blauw Geel'55 JO8-42 - 8
    10 feb.DTS'35 Ede JO19-3 - Bennekom JO19-35 - 1
    10 feb.DTS Ede 3 - Scherpenzeel 22 - 4
    13 feb.DTS Ede - DOVO0 - 1
    17 feb.DTS Ede JO11-1 - DTS Ede JO12-16 - 1
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO19-3 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom JO19-2760136112518
    2DTS '35 Ede JO19-3751128111716
    3Kesteren JO19-1741225141113
    4SDV Barneveld JO19-3740324141012
    5Sparta Nijkerk JO19-473132416810
    6SKV JO19-37214191727
    7SCW '23 JO19-272051631-156
    8RKSV Driel JO19-27007462-580

    Poulestanden DTS '35 Ede JO19-3 ( 3e klasse (2e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGOVV JO19-254011871112
    2SDV Barneveld JO19-364021817112
    3DTS '35 Ede JO19-353111510510
    4Columbia JO19-25212161157
    5VVOP JO19-25203712-56
    6Victoria Boys JO19-15203613-76
    7Groen Wit '62 JO19-35005717-100

    Poulestanden DTS '35 Ede JO19-3 ( 3e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kesteren JO19-111009183
    2VDZ JO19-211004133
    3SCW '23 JO19-111003123
    4Robur et Velocitas JO19-111003213
    5Arnhemia JO19-111002113
    6Angeren JO19-100000000
    7SDOO JO19-100000000
    8Jonge Kracht JO19-2100123-10
    9SKV JO19-3100112-10
    10Spero JO19-4100113-20
    11DTS '35 Ede JO19-3100114-30
    12Orion JO19-3100119-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Bakker, DiedeTeamspeler
    Balke, KrijnTeamspeler
    Bezemer, YoranTeamspeler
    Bunt, Tom van deTeamspeler
    Enk, Quinten vanTeamspeler
    Geresteijn, Sil VanTeamspeler
    Gorissen, JobTeamspeler
    Heer, Alexander deTeamspeler
    Lagerweij, AronTeamspeler
    Ringnalda, MikaTeamspeler
    Smidt, RyanTeamspeler
    Vaal, Simon deTeamspeler
    Vonsovic, RemonTeamspeler
    Walhout, MartijnTeamspeler
    Wassink, FreekTeamspeler
    Zwart, NathanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.