• JO19-3 Veld Zaterdag man

  • DTS '35 Ede JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Amenchar, BachirTechnische stafTrainer
    Bunt, Marco Van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 15:00DTS '35 Ede JO19-3 - Apeldoornse Boys JO19-1Sportpark Inschoten
    11 feb. 15:00Sparta Nijkerk JO19-3 - DTS '35 Ede JO19-3Sportpark De Ebbenhorst
    4 mrt. 15:00DTS '35 Ede JO19-3 - Fortissimo JO19-1Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.DTS'35 Ede JO13-5 - DTS'35 Ede JO13-63 - 1
    21 jan.DTS'35 Ede JO15-1 - Lunteren JO15-10 - 0
    21 jan.DTS'35 Ede JO15-5 - DOVO JO15-40 - 0
    21 jan.DTS'35 Ede JO13-2JM - DTS'35 Ede JO13-30 - 0
    21 jan.DTS'35 Ede JO17-1 - Victoria JO17-11 - 1
    28 jan.DTS Ede JO13-5 - BLauw Geel'55 JO13-49 - 1
    28 jan.DTS Ede JO15-3 - DTS EDE JO17-43 - 3
    28 jan.DTS'35 Ede JO19-1 - ESA JO19-10 - 0
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO19-3 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO19-355001931615
    2ESA JO19-254012732412
    3Lienden JO19-152031119-86
    4Fortissimo JO19-25203823-156
    5sv DFS JO19-151041113-23
    6WAVV JO19-15104520-153

    Poulestanden DTS '35 Ede JO19-3 ( 2e klasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-2651022121016
    2SKV JO19-1640222121012
    3Fortissimo JO19-16303191639
    4DTS '35 Ede JO19-36213161607
    5SDV Barneveld JO19-362131419-57
    6Bennekom JO19-361231220-85
    7Sparta Nijkerk JO19-36114919-104

    Poulestanden DTS '35 Ede JO19-3 ( 2e klasse (3e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGOVV JO19-300000000
    2Apeldoornse Boys JO19-100000000
    3Bennekom JO19-300000000
    4Columbia JO19-100000000
    5DTS '35 Ede JO19-300000000
    6Fortissimo JO19-100000000
    7SDV Barneveld JO19-300000000
    8SKV JO19-100000000
    9Sparta Nijkerk JO19-300000000
    10VDZ JO19-200000000
    11Victoria Boys JO19-100000000
    12VIOS V. JO19-100000000

    Poulestanden DTS '35 Ede JO19-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergentheim JO19-1110010193
    2Hulzense Boys JO19-111008083
    3SV Zwolle JO19-211008083
    4SJO AZSV - AD '69 JO19-211007163
    5Gorssel JO19-111005053
    6Juliana '31 JO19-211004043
    7Spcl. Brummen JO19-111005233
    8RKHVV JO19-311004133
    9SJO VCHW JO19-111003033
    10VIOS V. JO19-111003033
    11Elsweide JO19-111002023
    12IJVV JO19-211002023
    13SVVN JO19-111003213
    14DTS '35 Ede JO19-311002113
    15Veensche Boys JO19-111002113
    16FC Winterswijk JO19-311002113
    17Colmschate '33 JO19-211001013
    18Reutum JO19-111003303
    19Sportlust Glanerbrug JO19-110013300
    20Turkse Kracht JO19-1100123-10
    21AGOVV JO19-3100112-10
    22DEO JO19-1100112-10
    23SDS' 55 JO19-1100112-10
    24Excelsior '31 JO19-2100101-10
    25BAS JO19-1100102-20
    26DCS JO19-2100102-20
    27Loenermark JO19-1100125-30
    28vv Ewijk JO19-1100114-30
    29Nieuwleusen SV JO19-2100103-30
    30SDC Putten JO19-2100103-30
    31Leones JO19-1100104-40
    32FC Zutphen JO19-3100105-50
    33VIOD JO19-2100117-60
    34DVC Dedemsvaart JO19-3100108-80
    35Go Ahead Kampen JO19-2100108-80
    36SDOL JO19-11001110-90

    Poulestanden DTS '35 Ede JO19-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hulzense Boys JO19-11100171163
    2DTS '35 Ede JO19-311009273
    3ST: Rietmolen/Lochuizen JO19-111007073
    4VIOS V. JO19-111008263
    5HAVO JO19-111006153
    6Veensche Boys JO19-111006153
    7Juliana '31 JO19-211004043
    8Spcl. Brummen JO19-111004043
    9Barbaros JO19-111005233
    10Bergentheim JO19-111005233
    11SJO AZSV - AD '69 JO19-211004223
    12IJVV JO19-211003123
    13SVVN JO19-111002023
    14FC Bergh JO19-111003213
    15Gorssel JO19-111003213
    16DSVD JO19-111003303
    17Reutum JO19-110013300
    18AZC JO19-2100123-10
    19RKHVV JO19-3100123-10
    20FC Winterswijk JO19-3100124-20
    21SV Zwolle JO19-2100113-20
    22Colmschate '33 JO19-2100102-20
    23S.V. Losser JO19-3100125-30
    24SJO VCHW JO19-1100125-30
    25Elsweide JO19-1100104-40
    26Orion JO19-6100104-40
    27BVC '12 JO19-1100116-50
    28SDV Barneveld JO19-4100116-50
    29SP Teuge JO19-2100128-60
    30SKV JO19-3100129-70
    31ST: TVO/Hoeve Vooruit JO19-1100107-70
    32avc Heracles JO19-21001117-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwers, ThijsTeamspeler
    Haas, Ricardo deTeamspeler
    Hamdan, OmarTeamspeler
    Kuperus, MerijnTeamspeler
    Merkies, RubenTeamspeler
    Pijper, TijmenTeamspeler
    Riekerk, ElliotTeamspeler
    Schreuders Cabrera, SergioTeamspelerDoelverdediger
    Snels, TeijmTeamspeler
    Stijf, JoasTeamspeler
    Stijf, NathanTeamspeler
    Toering, ChristiaanTeamspeler
    Top, Joost van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.