• JO17-3 Veld Zaterdag man

  • DTS '35 Ede JO17-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, RichardOverige stafTeammanager
    Groot, Dennis deOverige stafTeammanager
    Kolk, Patrick van deOverige stafTeammanager
    Pol, PhilipOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 15:00ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-1 - DTS '35 Ede JO17-3Sportpark De Zeven Morgen
    9 mrt. 12:30DTS '35 Ede JO17-4 - DTS '35 Ede JO17-3Sportpark Inschoten
    16 mrt. 13:00DTS '35 Ede JO17-3 - ST UHC/Batavia JO17-1Sportpark Inschoten
    23 mrt. 10:45SC Bemmel JO17-2 - DTS '35 Ede JO17-3Sportpark Ressen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.DTS'35 JO10-2 - Blauw Geel'55 JO10-24 - 3
    10 feb.DTS Ede JO13-3 - DTS Ede JO13-40 - 0
    10 feb.DTS'35 Ede JO11-8 - Blauw Geel'55 JO11-12 - 3
    10 feb.DTS Ede JO13-1 - De Graafschap JO13-21 - 6
    10 feb.DTS'35 Ede JO11-1 - Unicum JO11-13 - 3
    10 feb.DTS Ede JO8-4 - Blauw Geel'55 JO8-42 - 8
    10 feb.DTS'35 Ede JO19-3 - Bennekom JO19-35 - 1
    10 feb.DTS Ede 3 - Scherpenzeel 22 - 4
    13 feb.DTS Ede - DOVO0 - 1
    17 feb.DTS Ede JO11-1 - DTS Ede JO12-16 - 1
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO17-3 ( 3e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DDV '23 JO17-111006153
    2Beuningse Boys JO17-311005233
    3DTS '35 Ede JO17-411005233
    4ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-111003213
    5AWC JO17-310103301
    6Overasseltse Boys JO17-110103301
    7Orion JO17-310101101
    8ST UHC/Batavia JO17-110101101
    9Eendracht '30 JO17-100000000
    10SC Bemmel JO17-2100123-10
    11DTS '35 Ede JO17-3100125-30
    12Woezik JO17-3100125-30
    13SJO Diosa-Niftrik JO17-1100116-50

    Poulestanden DTS '35 Ede JO17-3 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVS'33 Ermelo JO17-364111971213
    2Sparta Nijkerk JO17-364022013712
    3DTS '35 Ede JO17-363121116-510
    4Stroe JO17-16303181269
    5Terschuurse Boys JO17-162041015-56
    6Apeldoornse Boys JO17-161321319-66
    7VVOG Harderwijk JO17-261141019-94

    Poulestanden DTS '35 Ede JO17-3 ( 3e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stroe JO17-15500123915
    2Terschuurse Boys JO17-164111651113
    3Sparta Nijkerk JO17-3530214869
    4VVOP JO17-2522116888
    5Blauw Geel '55 JO17-34022410-62
    6DTS '35 Ede JO17-35014616-101
    7SKV JO17-24004321-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bronkhorst, TimcoTeamspelerAanvaller
    Groot, Stefan deTeamspelerMiddenvelder
    Karenbeld, SteijnTeamspelerVerdediger
    Pol, KoenTeamspelerVerdediger
    Rense, ThijmenTeamspelerKeeper
    Stekelenburg, DanielTeamspelerMiddenvelder
    Vos, Floris deTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.