• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Siem vanTechnische stafTrainer/coach
    Groot, Dennis deOverige stafTeammanager
    Hol, FrankTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 14:30ESA JO17-1 - DTS '35 Ede JO17-1Sportcentrum Rijkerswoerd
    2 feb. 10:15DTS '35 Ede JO17-1 - Jonge Kracht JO17-1Sportpark Inschoten
    9 feb. 14:00VDZ JO17-1 - DTS '35 Ede JO17-1Sportpark 't Cranevelt
    16 feb. 10:15DTS '35 Ede JO17-1 - ST:VVG'25/Etten JO17-1Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.DTS Ede JO10-1 - TC Activiteit
    19 jan.DTS Ede JO10-2 - TC Activiteit
    19 jan.DTS Ede JO10-3 - TC Activiteit
    19 jan.DVS"33 JO15-3 - DTS Ede JO15-3
    19 jan.Horst fc JO13-1 - DTS Ede JO13-1
    19 jan.Horst fc JO13-3 - DTS Ede JO13-3
    19 jan.DTS '35 Ede JO17-1 - v.v. Dieren JO17-13 - 1
    19 jan.DVS"33 JO17-4 - DTS Ede JO17-5
    19 jan.VVOG JO13-4 - DTS Ede JO13-4
    19 jan.DTS Ede JO17-3 - DVS"33 JO17-3
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO17-113101242222031
    2Eldenia JO17-11374227171025
    3ESA JO17-11373334241024
    4AWC JO17-11271427171022
    5SC Bemmel JO17-11363435191621
    6VDZ JO17-1116232618820
    7Juliana '31 JO17-1125432216619
    8Bennekom JO17-1135353024618
    9v.v. Dieren JO17-1135172026-616
    10ST:VVG'25/Etten JO17-1134361521-615
    11Spero JO17-1134092041-2112
    12DIO '30 JO17-1123271230-1811
    13Beuningse Boys JO17-1132291326-138
    14Jonge Kracht JO17-1122191638-227

    Poulestanden DTS '35 Ede JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO17-131209545
    2SDV Barneveld JO17-131209635
    3Lunteren JO17-131207615
    4VVOP JO17-1300319-80

    Poulestanden DTS '35 Ede JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwleusen SV JO17-11100131123
    2Schalkhaar JO17-11100110113
    3Hulzense Boys JO17-111007253
    4HSC '21 JO17-111006153
    5Quick '20 JO17-111006153
    6CSV'28 JO17-111004043
    7DVV JO17-111005233
    8Markelo JO17-111005233
    9MVV '29 JO17-111005233
    10SC Bemmel JO17-111003033
    11DZC '68 JO17-111003033
    12Longa '30 JO17-111003033
    13csv Apeldoorn JO17-111005323
    14TVC '28 JO17-111004223
    15DCS JO17-111003123
    16SML JO17-1G11002023
    17FC Winterswijk JO17-111002023
    18DTS '35 Ede JO17-111004313
    19Achilles '29 JO17-1G11002113
    20Berkum JO17-111002113
    21DVS'33 Ermelo JO17-111002113
    22Rohda Raalte JO17-111002113
    23Nunspeet JO17-111001013
    24asv Dronten JO17-111002203
    25SJO FC Dalfsen JO17-111002203
    26FC Zutphen JO17-111002203
    27SDC Putten JO17-110012200
    28BWO JO17-110012200
    29Sparta Nijkerk JO17-110012200
    30Voetbalacademie N.E.C. JO17-2100134-10
    31AWC JO17-1100112-10
    32Bennekom JO17-1100112-10
    33Sportclub Deventer JO17-1100112-10
    34SDC '12 JO17-1100112-10
    35SJO Oeken/Brummen JO17-1100101-10
    36Oranje Nassau JO17-1100135-20
    37Juventa '12 JO17-1100124-20
    38Kesteren JO17-1100113-20
    39OVC '85 JO17-1100102-20
    40SV Twello JO17-1100102-20
    41DVOV JO17-1100125-30
    42NEO JO17-2100125-30
    43SVVN JO17-1100125-30
    44SP Lochem JO17-1100103-30
    45SV De Lutte JO17-1100103-30
    46Trekvogels JO17-1100103-30
    47Go Ahead Kampen JO17-1100104-40
    48Vogido JO17-1100127-50
    49Epe JO17-1100116-50
    50Sparta E. JO17-1100116-50
    51ZAC JO17-11001011-110
    52VIOS V. JO17-11001113-120

    Poulestanden DTS '35 Ede JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 JO17-111006063
    2Sparta Nijkerk JO17-111006153
    3DVS'33 Ermelo JO17-111006243
    4Nieuwleusen SV JO17-111004133
    5Schalkhaar JO17-111003033
    6Berkum JO17-111002023
    7Hulzense Boys JO17-111002023
    8Longa '30 JO17-111002023
    9Achilles '29 JO17-1G11003213
    10Quick '20 JO17-111003213
    11DCS JO17-111002113
    12asv Dronten JO17-111002203
    13CSV'28 JO17-111001103
    14SML JO17-1G11001103
    15SJO FC Dalfsen JO17-110012200
    16csv Apeldoorn JO17-110011100
    17DVV JO17-110011100
    18DTS '35 Ede JO17-1100123-10
    19MVV '29 JO17-1100123-10
    20SC Bemmel JO17-1100112-10
    21v.v. Hellendoorn JO17-1100102-20
    22HSC '21 JO17-1100102-20
    23FC Winterswijk JO17-1100102-20
    24Markelo JO17-1100114-30
    25Nunspeet JO17-1100103-30
    26FC Zutphen JO17-1100126-40
    27Rohda Raalte JO17-1100116-50
    28TVC '28 JO17-1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Aouladomar, ImadTeamspelerMiddenvelder
    Beerdsen, DaniëlTeamspeler
    Dirven, DaanTeamspelerMiddenvelder
    Geresteijn, Lucas vanTeamspelerAanvaller
    Groot, Matthijs deTeamspelerMiddenvelder
    Harn, Lucas vanTeamspelerVerdediger
    Homburg, StijnTeamspelerMiddenvelder
    Kuiper, YarnoTeamspelerVerdediger
    Ploeg, RoyTeamspelerAanvaller
    Starre, Jasper van derTeamspelerDoelverdediger
    Steenbeek, Maarten vanTeamspelerVerdediger
    Vonk, DelanoTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com