• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • DTS '35 Ede JO17-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kolk, Patrick van deOverige stafTeammanager
    Pchalatze, AggelosTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 12:30SDV Barneveld JO17-1 - DTS '35 Ede JO17-1Sportpark Norschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.DTS '35 Ede JO17-1 - Sparta Nijkerk JO17-12 - 1
    3 dec.DTS '35 Ede JO17-1 - SCH '44 JO17-11 - 0
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO17-1 ( Divisie 7 B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO17-1108202561926
    2DOVO JO17-11071227111622
    3Maarssen JO17-1970230121821
    4DTS '35 Ede JO17-1106132218419
    5Hooglanderveen JO17-11052331191217
    6Soest SO JO17-1104242020014
    7SCH '44 JO17-1104061420-612
    8GVVV JO17-193151219-710
    9Spakenburg JO17-1103161521-610
    10Sparta Nijkerk JO17-1103071221-99
    11Sporting '70 JO17-1102261024-148
    12FC Driebergen JO17-110109330-273

    Poulestanden DTS '35 Ede JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO17-110103301
    2Bennekom JO17-110103301

    Poulestanden DTS '35 Ede JO17-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 1 KO1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO FC Dalfsen JO17-111006063
    2Zwart Wit '63 JO17-111005053
    3SJO AZSV - AD '69 JO17-111006243
    4csv Apeldoorn JO17-111004043
    5Achilles E JO16-111004133
    6CSV'28 JO17-111003033
    7SML JO16-111005323
    8DVS'33 Ermelo JO16-111004223
    9SDV Barneveld JO17-111003123
    10SJO HSC - Buurse JO17-111003123
    11Victoria '28 JO17-111003123
    12Achilles E JO17-111004313
    13Orion JO17-111003213
    14ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-111003213
    15Juliana '31 JO17-111002113
    16asv Dronten JO17-111004403
    17Oranje Nassau JO17-100000000
    18DVC Dedemsvaart JO17-110014400
    19Unicum JO16-1100134-10
    20Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1100123-10
    21De Treffers JO17-1100123-10
    22DZC '68 JO17-1100112-10
    23Orion JO16-1100135-20
    24HHC Hardenberg JO17-1100124-20
    25Bennekom JO16-1100113-20
    26DTS '35 Ede JO17-1100113-20
    27De Treffers JO16-1100113-20
    28Epe JO17-1100114-30
    29OVC '85 JO17-1100103-30
    30DVV JO16-1100126-40
    31CSV'28 JO16-1100104-40
    32BWO JO17-1100105-50
    33Robur et Velocitas JO16-1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barneveld, Luuk vanTeamspeler
    Boutkabout, RayanTeamspeler
    Brouwer, VicoTeamspeler
    Denissen, JesseTeamspeler
    Dijk, Tristan vanTeamspeler
    Dommelen, Giorgio vanTeamspeler
    Fluit, XanderTeamspeler
    Kolk, Delano van deTeamspeler
    Kolk, Eayon van deTeamspeler
    Kooten, Hilke vanTeamspeler
    Mathot, CasTeamspeler
    Sali, MehmetkaanTeamspeler
    Steijns, RyanTeamspeler
    Threels, DaanTeamspeler
    Vols, LeviTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.