• JO15-3 Veld Zaterdag man

  • DTS '35 Ede JO15-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wassink-Karels, AngeliqueOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 10:15DTS '35 Ede JO15-3 - Bennekom JO15-3Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 nov.VDZ JO15-3 - DTS '35 Ede JO15-33 - 3 (6 - 5)
    26 nov.DTS '35 Ede JO15-3 - Fortissimo JO15-13 - 2
    3 dec.Blauw Geel '55 JO15-2 - DTS '35 Ede JO15-30 - 7
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO15-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO15-344004424212
    2VVOP JO15-24301328249
    3Sparta Nijkerk JO15-342023012186
    4Lunteren JO15-241031228-163
    5Sparta Nijkerk JO15-74004169-680

    Poulestanden DTS '35 Ede JO15-3 ( 3e klasse (2e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO15-355003342915
    2Fortissimo JO15-163211813511
    3Bennekom JO15-35212151057
    4SKV JO15-2JM51221013-35
    5SDV Barneveld JO15-351221124-135
    6Lienden JO15-1JM51131115-44
    7Blauw Geel '55 JO15-25104726-193

    Poulestanden DTS '35 Ede JO15-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEH JO15-11100100103
    2Brakkenstein JO15-111008083
    3Heracles avc JO15-1JM11007253
    4VVOG JO15-2JM11005053
    5Uchta JO15-111007343
    6Sportclub Deventer JO15-111006243
    7DVOV JO15-2JM11005143
    8De Tubanters 1897 JO15-311004043
    9Hattem JO15-1JM11006333
    10Warnsveldse Boys JO15-1JM11005233
    11W.V.V.'34 JO15-111004223
    12Sparta E. JO15-211003123
    13Pax JO15-111003213
    14SVZW JO15-111002113
    15VDZ JO15-311003303
    16DTS '35 Ede JO15-310013300
    17FC Zutphen JO15-2JM100123-10
    18SVVN JO15-1100112-10
    19FC Eibergen JO15-2100124-20
    20RSC JO15-1100113-20
    21Dos Kampen JO15-3100136-30
    22Voorwaarts T JO15-2JM100125-30
    23SCE JO15-2100137-40
    24Hatto Heim JO15-2100126-40
    25Eerbeekse Boys JO15-1100115-40
    26BSC Unisson JO15-1100104-40
    27PH JO15-2JM100127-50
    28Hoevelaken JO15-1100105-50
    29Juliana '31 JO15-2100108-80
    30ZAC JO15-2JM1001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achterstraat, JelleTeamspeler
    Akdeniz, TahaTeamspeler
    Bronkhorst, TobiasTeamspeler
    Grobbe, JoasTeamspeler
    Hamdaoui, Nassim elTeamspeler
    Lenten, MaxTeamspeler
    Mac Donald Ruiz, JairoTeamspeler
    Mulder, LucasTeamspeler
    Munster, RobinTeamspeler
    Thomas, BrittTeamspeler
    Tjin-A-Koeng, ChenaroTeamspeler
    Valburg, Tygo vanTeamspeler
    Vanherle, ColinTeamspeler
    Wassink, JannekeTeamspeler
    Wiltjer, TimTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.