• JO15-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aben, JesperTechnische stafTrainer
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 10:15DTS Ede JO15-1G - SC Bemmel JO15-1Sportpark Inschoten
    24 nov. 11:30UDI'19/CSU JO15-1 - DTS Ede JO15-1GSportpark Parkzicht
    1 dec. 10:15DTS Ede JO15-1G - Theole JO15-1Sportpark Inschoten
    8 dec. 10:00De Treffers JO15-1 - DTS Ede JO15-1GSportpark Zuid (Groesbeek)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.DVV JO15-1G - DTS Ede JO15-1G0 - 1
    10 nov.Orion JO15-1 - DTS Ede JO15-1G1 - 1
  • Poulestanden DTS Ede JO15-1G (0240 Onder 15 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SML JO15-177004473721
    2UDI'19/CSU JO15-1751123101316
    3Union JO15-1751122101216
    4SC Bemmel JO15-174032091112
    5Bennekom JO15-17313139410
    6De Treffers JO15-173131317-410
    7DTS Ede JO15-1G7313812-410
    8ESA JO15-172231218-68
    9Blauw Geel'38/JUMBO JO15-172231220-88
    10Theole JO15-17205728-216
    11DVV JO15-1G7025821-132
    12Orion JO15-17016627-211

    Poulestanden DTS Ede JO15-1G (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS Ede JO15-1G330010289
    2SDV Barneveld JO15-132019366
    3VVOP JO15-1310238-53
    4Lunteren JO15-13003312-90

    Poulestanden DTS Ede JO15-1G (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkhaar JO15-1G1100111103
    2Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO15-111009093
    3Zeewolde JO15-111008083
    4Bennekom JO15-111005053
    5Ruurlo JO15-111005053
    6SML JO15-111005053
    7ESC JO15-111005143
    8Voetbalacademie N.E.C. JO15-211005143
    9VVOG JO15-111005143
    10csv Apeldoorn JO15-111005233
    11Juliana '31 JO15-111005233
    12JVC Dedemsvaart JO15-111003033
    13Victoria '28 JO15-111003033
    14WSV JO15-111004223
    15DZC '68 JO15-111003123
    16ST: Reunie/GSV '63 JO15-111002023
    17SDC '12 JO15-111002023
    18ATC '65 JO15-111005413
    19DOS '37 JO15-111004313
    20SC Bemmel JO15-111002113
    21Tubantia JO15-111002113
    22Eerbeekse Boys JO15-111003303
    23SVI JO15-111002203
    24WHC JO15-111002203
    25Spero JO15-110100001
    26Westervoort JO15-110100001
    27ESA JO15-110013300
    28Unicum JO15-110012200
    29Sparta Nijkerk JO15-110012200
    30Witkampers JO15-1G100145-10
    31Luctor Et Emergo JO15-1100134-10
    32Quick '20 JO15-1100112-10
    33Trekvogels JO15-1100112-10
    34IJVV JO15-1100124-20
    35FC Trias JO15-1100113-20
    36De Tukkers JO15-1100102-20
    37Vogido JO15-1G100102-20
    38DVOL JO15-1100125-30
    39Beloften PEC Zwolle100125-30
    40Colmschate '33 JO15-1100103-30
    41Saasveldia JO15-1G100103-30
    42DIO '30 JO15-1100115-40
    43Go Ahead Kampen JO15-1100115-40
    44Hoevelaken JO15-1100115-40
    45DTS Ede JO15-1G100105-50
    46Grol JO15-1100105-50
    47Pax JO15-1100105-50
    48Epe JO15-1G100108-80
    49HHC Hardenberg JO15-1100109-90
    50BWO JO15-11001111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Geertsma, JoostTeamspeler
    Gulikers, MilanTeamspeler
    Hol, MilanTeamspeler
    Lodder, DaniëlTeamspeler
    Loos, Tim van derTeamspeler
    Mast, Michael van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com