• JO15-1 Veld Zaterdag man

  • DTS Ede JO15-1JM

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoeflaken, Mariska vanOverige stafTeammanager
    Velden, Daan van derTechnische stafTrainer/coach
    Velden, Gijs van derTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 10:00Bennekom JO15-2 - DTS Ede JO15-1JMSportpark De Eikelhof
    9 mrt. 12:00DTS Ede JO15-1JM - Eerbeekse Boys JO15-1Sportpark Inschoten
    16 mrt. 14:00PSC JO15-1JM - DTS Ede JO15-1JMSportpark De Pauwengaard
    23 mrt. 10:30DTS Ede JO15-1JM - SKV JO15-1Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.DTS'35 JO10-2 - Blauw Geel'55 JO10-24 - 3
    10 feb.DTS Ede JO13-3 - DTS Ede JO13-40 - 0
    10 feb.DTS'35 Ede JO11-8 - Blauw Geel'55 JO11-12 - 3
    10 feb.DTS Ede JO13-1 - De Graafschap JO13-21 - 6
    10 feb.DTS'35 Ede JO11-1 - Unicum JO11-13 - 3
    10 feb.DTS Ede JO8-4 - Blauw Geel'55 JO8-42 - 8
    10 feb.DTS'35 Ede JO19-3 - Bennekom JO19-35 - 1
    10 feb.DTS Ede 3 - Scherpenzeel 22 - 4
    13 feb.DTS Ede - DOVO0 - 1
    17 feb.DTS Ede JO11-1 - DTS Ede JO12-16 - 1
  • Poulestanden DTS Ede JO15-1JM ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS Ede JO15-1JM77002722521
    2Kesteren JO15-175112471716
    3sv DFS JO15-1640221111012
    4Excelsior Z. JO15-17313129310
    5ONA '53 JO15-162228808
    6SVHA JO15-172141119-87
    7SC Valburg JO15-170251042-322
    8AWC JO15-27016823-151

    Poulestanden DTS Ede JO15-1JM ( 1e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SKV JO15-175112214816
    2DTS Ede JO15-1JM63121610610
    3Blauw Geel '55 JO15-16231181449
    4SDV Barneveld JO15-2623112849
    5Bennekom JO15-2622268-28
    6Lunteren JO15-151221113-25
    7VVOP JO15-17124615-95
    8Sparta Nijkerk JO15-25104817-93

    Poulestanden DTS Ede JO15-1JM ( 1e klasse (3e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SKV JO15-12200214176
    2Beuningse Boys JO15-111005053
    3Bennekom JO15-211004133
    4De Bataven JO15-111003213
    5SML JO15-211002113
    6RKSV Driel JO15-110103301
    7DTS Ede JO15-1JM10103301
    8Eerbeekse Boys JO15-1100123-10
    9ESA JO15-1100114-30
    10Trekvogels JO15-1100105-50
    11PSC JO15-1JM1001410-60
    12FC Jeugd JO15-12002113-120

    Poulestanden DTS Ede JO15-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 2 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick '28 JO15-1JM00000000
    2FC Dinxperlo JO15-1JM00000000
    3DTS Ede JO15-1JM00000000
    4DVS'33 Ermelo JO15-200000000
    5ESC JO15-100000000
    6Gramsbergen JO15-1JM00000000
    7Luctor Et Emergo JO15-100000000
    8OVC'85 JO15-100000000
    9SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1JM00000000

    Poulestanden DTS Ede JO15-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/8 finales Groep 2 1/8 finales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Luctor Et Emergo JO15-111004043
    2Be Quick '28 JO15-1JM11005233
    3FC Dinxperlo JO15-1JM11005233
    4Beuningse Boys JO15-111003123
    5DVS'33 Ermelo JO15-211006513
    6Colmschate '33 JO15-111002203
    7Gramsbergen JO15-1JM11002203
    8Eerbeekse Boys JO15-111000003
    9FC Berghuizen JO15-110012200
    10ESC JO15-110012200
    11OVC'85 JO15-110010000
    12DTS Ede JO15-1JM100156-10
    13SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1JM100113-20
    14DEO JO15-1100125-30
    15ZAC JO15-1JM100125-30
    16Tubantia JO15-2100104-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achterstraat, JelleTeamspeler
    Bahre, SeppTeamspeler
    Brouwer, EmielTeamspeler
    Folmer, RoanTeamspeler
    Hazeleger, WesselTeamspeler
    Threels, SemTeamspeler
    Vogel, RobenTeamspeler
    Wagteveld, DaanTeamspeler
    Wassink, JannekeTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.