• JO13-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Burg, Johan van denOverige stafTeammanager
    Heuvel, Willem van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 11:30Zeewolde JO13-1 - DTS '35 Ede JO13-1Sportpark De Horst
    23 nov. 10:15DTS '35 Ede JO13-1 - Sparta Nijkerk JO13-1Sportpark Inschoten
    30 nov. 11:00Voorwaarts T JO13-1 - DTS '35 Ede JO13-1Sportpark De Laene
    7 dec. 10:15DTS '35 Ede JO13-1 - Zwart Wit '63 JO13-1Sportpark Inschoten
    14 dec. 11:45Epe JO13-1G - DTS '35 Ede JO13-1Sportpark Wachtelenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Robur et Velocitas JO13-1 - DTS '35 Ede JO13-10 - 11
    9 nov.DTS '35 Ede JO13-1 - SDC Putten JO13-12 - 0
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO13-1320111926
    2Spero JO13-132016516
    3Orion JO13-1310267-13
    4VVO JO13-1310268-23

    Poulestanden DTS '35 Ede JO13-1 (0319 Onder 13 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-177005264621
    2Sparta Nijkerk JO13-176013162518
    3SDV Barneveld JO13-1751131141716
    4Epe JO13-1G54012261612
    5DTS '35 Ede JO13-1640233112212
    6Zwart Wit '63 JO13-173132228-610
    7Robur et Velocitas JO13-172141538-237
    8SDC Putten JO13-17205627-216
    9Zeewolde JO13-17124716-95
    10SP Teuge JO13-16114212-104
    11Sparta Nijkerk JO13-371061052-423
    12Voorwaarts T JO13-17025318-152

    Poulestanden DTS '35 Ede JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkhaar JO13-111007163
    2Union JO13-111004043
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-111007433
    4BWO JO13-111005233
    5Unicum JO13-111004133
    6ATC '65 JO13-111004223
    7Sparta Nijkerk JO13-111002023
    8Vroomshoopse Boys JO13-111003213
    9DZC'68 JO13-1G11001013
    10Epe JO13-1G11001013
    11SVI JO13-1100123-10
    12csv Apeldoorn JO13-1100101-10
    13DCS JO13-1100101-10
    14Vogido JO13-1100124-20
    15Unicum JO13-2100102-20
    16DTS '35 Ede JO13-1100147-30
    17Quick '20 JO13-1G100125-30
    18WVF JO13-1100114-30
    19AWC JO13-1100104-40
    20WSV JO13-1100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Baaren, Justin vanTeamspeler
    Blankenstijn, GideonTeamspeler
    Bonnema, JurreTeamspeler
    Brouwer, VicoTeamspeler
    Haverkamp, SimeonTeamspeler
    Jacobs, RaoulTeamspeler
    Kolk, Eayon van deTeamspeler
    Korving, LuukTeamspeler
    Simonse, MichaTeamspeler
    Özel, NecatiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen