• JO11-2 Veld Zaterdag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafHoofdcoach
    Groen, RowanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 09:45Bennekom JO11-3 - DTS '35 Ede JO11-2Sportpark De Eikelhof
    30 mei. 18:30DTS '35 Ede JO11-2 - vv Ede/Victoria JO11-1Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 mei.DTS '35 Ede JO11-2 - Fortissimo JO11-12 - 2
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk JO11-2972036181823
    2SDV Barneveld JO11-21061333161719
    3ONA '53 JO11-196032416818
    4DTS '35 Ede JO11-295133228416
    5Bennekom JO11-294142920913
    6OVC '85 JO11-2G83231919011
    7Blauw Geel '55 JO11-273132625110
    8Lunteren JO11-193061830-129
    9ST: CHRC/Wodanseck JO11-182151024-147
    10Fortissimo JO11-182151330-177
    11SKV JO11-28107923-143

    Poulestanden DTS '35 Ede JO11-2 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Ede/Victoria JO11-1861130201019
    2Blauw Geel '55 JO11-1843139251415
    3Rood-Wit '58 JO11-185032416815
    4Stroe JO11-185032722515
    5DTS '35 Ede JO11-3G95042630-415
    6SDC Putten JO11-373131821-310
    7DTS '35 Ede JO11-283142920910
    8Blauw Geel '55 JO11-283053035-59
    9Lunteren JO11-182241219-78
    10Bennekom JO11-37214211927
    11Fortissimo JO11-191171342-294

    Poulestanden DTS '35 Ede JO11-2 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-23300236179
    2Blauw Geel '55 JO11-23111191184
    3Lunteren JO11-1311112934
    4Advendo '57 JO11-13003533-280

    Poulestanden DTS '35 Ede JO11-2 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO11-21100170173
    2DTS '35 Ede JO11-211006063
    3Robur et Velocitas JO11-211004223
    4Albatross JO11-111003123
    5ABS JO11-100000000
    6SC Klarenbeek JO11-100000000
    7Sallandia JO11-100000000
    8Unicum JO11-200000000
    9EFC '58 JO11-1100124-20
    10Zwart Wit '63 JO11-2100113-20
    11Bennekom JO11-2100106-60
    12SDC Putten JO11-41001017-170

    Poulestanden DTS '35 Ede JO11-2 (B4290 Onder 11 beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sallandia JO11-122008536
    2SC Klarenbeek JO11-111006063
    3SDV Barneveld JO11-211002113
    4DTS '35 Ede JO11-211005503
    5Robur et Velocitas JO11-210015500
    6ABS JO11-1100145-10
    7Unicum JO11-2100112-10
    8SDC Putten JO11-6100113-20
    9Albatross JO11-1100106-60

    Poulestanden DTS '35 Ede JO11-2 (B4300 Onder 11 beker 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Klarenbeek JO11-111007343
    2Sallandia JO11-111003123
    3SDV Barneveld JO11-2100113-20
    4DTS '35 Ede JO11-2100137-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alderden, JeremyTeamspeler
    Biljard, MichaTeamspeler
    Braak, Nathan vanTeamspeler
    Rense, ThijmenTeamspeler
    Simonse, MichaTeamspeler
    Verburg, EliasTeamspeler
    Özel, NecatiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com