• JO10-2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Weij, StefanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 10:30DTS '35 Ede JO10-2 - SDV Barneveld JO10-2Sportpark Inschoten
    2 jun. 09:30Sparta Nijkerk JO10-3 - DTS '35 Ede JO10-2Sportpark De Ebbenhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.DTS '35 Ede JO10-2 - Unicum JO10-40 - 1
    19 mei.Bennekom JO10-3 - DTS '35 Ede JO10-22 - 4
  • Poulestanden DTS '35 Ede JO10-2 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO10-1990074185627
    2Sparta Nijkerk JO10-1109011181710127
    3FC Horst JO10-198016996024
    4Bennekom JO10-21070342321021
    5Hoevelaken JO10-11060449311818
    6V.V. Barneveld JO10-1104153853-1513
    7Blauw Geel '55 JO10-1104064750-312
    8DTS '35 Ede JO10-1103162941-1210
    9Sparta Nijkerk JO10-2103163553-1810
    10SDV Barneveld JO10-2102082187-666
    11DTS '35 Ede JO10-21020818100-826
    12Advendo '57 JO10-1G100193281-491

    Poulestanden DTS '35 Ede JO10-2 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Advendo '57 JO10-1G980153183524
    2Blauw Geel '55 JO10-2961243261719
    3SDV Barneveld JO10-2960352252718
    4Unicum JO10-496032533-818
    5DTS '35 Ede JO10-2850344192515
    6Terschuurse Boys JO10-184044443112
    7FC Horst JO10-293152832-410
    8Sparta Nijkerk JO10-38224333038
    9Bennekom JO10-392162744-177
    10DTS '35 Ede JO10-3G82061741-246
    11Blauw Geel '55 JO10-38017762-551

    Poulestanden DTS '35 Ede JO10-2 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO10-23300296239
    2Bennekom JO10-43201211386
    3FC Jeugd JO10-13102166103
    4Blauw Geel '55 JO10-43003243-410

    Poulestanden DTS '35 Ede JO10-2 (B4325 B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom JO10-11100191183
    2SDV Barneveld JO10-111009093
    3Groen Wit '62 JO10-111006153
    4Groen Wit '62 JO10-211005143
    5OSC JO10-111004043
    6Orion JO10-211006333
    7Spero JO10-111007523
    8RKHVV JO10-111006423
    9SJO Oeken/Brummen JO10-111003123
    10DVV JO10-111003213
    11Robur et Velocitas JO10-200000000
    12Woezik JO10-1100123-10
    13SML JO10-1100157-20
    14DIO '30 JO10-1100146-20
    15Voorwaarts T JO10-1100113-20
    16DVOL JO10-1100136-30
    17WSV JO10-1100115-40
    18Oranje Blauw JO10-1100104-40
    19csv Apeldoorn JO10-1100116-50
    20DTS '35 Ede JO10-2100109-90
    21SDV Barneveld JO10-21001119-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Andeweg, YorickTeamspeler
    Brink, Levi van denTeamspeler
    Echelpoel, Daan VanTeamspeler
    Kuperus, SebasTeamspeler
    Lenten, MaxTeamspeler
    Mulder, LucasTeamspeler
    Velzen, Cedric vanTeamspeler
    Weij, DylanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com