Het is voor onze vereniging erg belangrijk dat er voldoende goede scheidsrechters zijn. Met deze brief willen we de trainers en leiders op de hoogte brengen van een aantal zaken.
Zien jullie zaken die rond de scheidsrechters kunnen verbeterd worden? Laat het ons weten!
Binnen DTS zijn wij voortdurend bezig om een groot scheidsrechterskorps te ontwikkelen. In ons bestand hebben wij op dit moment rond de 30 mensen. Dit zijn o.a. jeugdspelers (uit de O19, O17, O15 en O13-teams) die het leuk vinden om af en toe een wedstrijd te fluiten. Maar ook worden we geholpen door volwassenen die vrijwillig op zaterdagmorgen de O11 en O13 fluiten.
Gelukkig zijn de spelers van DTS 1 en VR1 ook altijd bereid om te scheidsen. Zij fluiten regelmatig een wedstrijd van onze jeugd. Vanaf dit seizoen hebben we gemiddeld 14 scheidsen per zaterdag. Voor onze scheidsen organiseren we scheidsrechtersdagen om kennis uit te bouwen. De Club van 100 ondersteunt onze organisatie hierbij.
We zijn altijd op zoek naar mensen die mee willen doen aan het DTS scheidskorps. Laat het ons weten als je interesse hebt of wanneer je iemand kent die belangstelling heeft. Ik hoop jullie hiermee voldoende te hebben geïnformeerd, zo niet trek aan de bel.