• 9 Veld Zaterdag man

  • DTS '35 Ede 9

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Doorn, Rien vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 15:00Blauw Geel '55 7 - DTS '35 Ede 9Sportpark Peppelensteeg
    11 feb. 14:30DTS '35 Ede 9 - RKSV Driel 2Sportpark Inschoten
    18 feb. 13:00Bennekom 9 - DTS '35 Ede 9Sportpark De Eikelhof
    4 mrt. 12:00Redichem 2 - DTS '35 Ede 9Wilhelmina sportpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.DTS'35 Ede JO13-5 - DTS'35 Ede JO13-63 - 1
    21 jan.DTS'35 Ede JO15-1 - Lunteren JO15-10 - 0
    21 jan.DTS'35 Ede JO15-5 - DOVO JO15-40 - 0
    21 jan.DTS'35 Ede JO13-2JM - DTS'35 Ede JO13-30 - 0
    21 jan.DTS'35 Ede JO17-1 - Victoria JO17-11 - 1
    21 jan.DTS '35 Ede 9 - Redichem 30 - 9
    28 jan.DTS Ede JO13-5 - BLauw Geel'55 JO13-49 - 1
    28 jan.DTS Ede JO15-3 - DTS EDE JO17-43 - 3
  • Poulestanden DTS '35 Ede 9 ( 5e klasse 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lunteren 41191137191828
    2RKSV Driel 2116323572821
    3Redichem 31163241202121
    4SDOO 21062233151820
    5Bennekom 5116052621518
    6Bennekom 91052331121917
    7Redichem 2105232115617
    8ESA 11104061961-4212
    9EMM 2103161821-310
    10Dodewaard 2102172829-17
    11Blauw Geel '55 791172441-174
    12DTS '35 Ede 99009557-520

    Poulestanden DTS '35 Ede 9 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoevelaken 522009456
    2Sparta Nijkerk 721018623
    3Lunteren 400000000
    4DTS '35 Ede 9200207-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akker, Casper v.d.Teamspeler
    Bijl, TimTeamspeler
    Dang, KhoaTeamspeler
    Haffmans, OleTeamspeler
    Kats, HugoTeamspeler
    Kersten, MauriceTeamspeler
    Kleut, Casper v.d.Teamspeler
    Lok, StefanTeamspeler
    Seventer, Thomas VanTeamspeler
    Snijder, KevinTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.