• 9 Veld Zaterdag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DTS '35 Ede 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 94301141049
    2Uchta 232107437
    3Bennekom 5421110827
    4SC Valburg 2220010376
    5Dodewaard 23201203176
    6Arnhemia 232018536
    7SDOO 2210168-23
    8Redichem 3310212933
    9GVC 24103910-13
    10EMM 24103512-73
    11Bennekom 64103521-163
    12Kesteren 32002316-130

    Poulestanden DTS '35 Ede 9 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortissimo 3321012397
    2vv Ede/Victoria 2320179-26
    3Bennekom 8311112394
    4DTS '35 Ede 93003218-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akker, Casper v.d.Teamspeler
    Kersten, MauriceTeamspeler
    Kleut, Casper v.d.Teamspeler
    Rhee, J.C. vanTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.