• 5 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meijer, TimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 13:00SDV Barneveld 7 - DTS '35 Ede 5Sportpark Norschoten
    8 feb. 15:00DTS '35 Ede 5 - Blauw Geel '55 4Sportpark Inschoten
    15 feb. 12:30SDC Putten 7 - DTS '35 Ede 5Sportpark Putter Eng
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DTS '35 Ede 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten 71181241182325
    2Veensche Boys 41180339221724
    3VVOP 41072136132323
    4Sparta Nijkerk 5971135152022
    5Hoevelaken 31161437251219
    6SDV Barneveld 7105322019118
    7Bennekom 41052331191217
    8DTS '35 Ede 5103162030-1010
    9Rood-Wit '58 3102351931-129
    10SDS' 55 3113082642-169
    11V.V. Barneveld 210109833-253
    12Blauw Geel '55 4110011752-450
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouwens, MatthiasTeamspeler
    Burger, MaartenTeamspeler
    Buter, LucTeamspeler
    Hecker, SemTeamspeler
    Kraak, JesseTeamspeler
    Laan, Frank Van derTeamspeler
    Latumahina, BenjaminTeamspeler
    Lens, JeffreyTeamspeler
    Meijer, MaxTeamspeler
    Meijer, TimTeamspeler
    Molenaar, DonnyTeamspeler
    Schaafstra, Dylan RaymondTeamspeler
    Setten, Luuk vanTeamspeler
    Siriram, SanderTeamspeler
    Weetering, Davy van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.