• 5 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meijer, TimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 apr. 15:00DTS '35 Ede 5 - Rood-Wit '58 3Sportpark Inschoten
    18 apr. 15:00DTS '35 Ede 5 - Hoevelaken 3Sportpark Inschoten
    25 apr. 14:30Rood-Wit '58 3 - DTS '35 Ede 5Sportpark De Eendracht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DTS '35 Ede 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten 715121261194237
    2Sparta Nijkerk 514111255233234
    3VVOP 414102255203532
    4Veensche Boys 415102352262632
    5Hoevelaken 3158164738925
    6Bennekom 41473445281724
    7SDV Barneveld 7146442627-122
    8SDS' 55 3156093649-1318
    9DTS '35 Ede 5144192343-2013
    10Rood-Wit '58 3143382547-2212
    11V.V. Barneveld 21510141060-503
    12Blauw Geel '55 41500151065-550
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouwens, MatthiasTeamspeler
    Burger, MaartenTeamspeler
    Buter, LucTeamspeler
    Hecker, SemTeamspeler
    Kraak, JesseTeamspeler
    Laan, Frank Van derTeamspeler
    Latumahina, BenjaminTeamspeler
    Lens, JeffreyTeamspeler
    Meijer, MaxTeamspeler
    Meijer, TimTeamspeler
    Molenaar, DonnyTeamspeler
    Schaafstra, Dylan RaymondTeamspeler
    Setten, Luuk vanTeamspeler
    Siriram, SanderTeamspeler
    Weetering, Davy van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.