• 5 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meijer, TimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 15:00SDS' 55 3 - DTS '35 Ede 5Sportpark De Beek
    23 nov. 15:00DTS '35 Ede 5 - V.V. Barneveld 2Sportpark Inschoten
    30 nov. 13:00Sparta Nijkerk 5 - DTS '35 Ede 5Sportpark De Ebbenhorst
    7 dec. 15:00DTS '35 Ede 5 - Bennekom 4Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Blauw Geel '55 4 - DTS '35 Ede 51 - 5
    9 nov.DTS '35 Ede 5 - SDC Putten 71 - 4
  • Poulestanden DTS '35 Ede 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk 5760129111818
    2Veensche Boys 4760129141518
    3SDC Putten 764111910913
    4Hoevelaken 374122314913
    5VVOP 4632124101411
    6SDV Barneveld 763211412211
    7Bennekom 473222215711
    8Rood-Wit '58 352121011-17
    9DTS '35 Ede 561141019-94
    10SDS' 55 371061527-123
    11V.V. Barneveld 27106524-193
    12Blauw Geel '55 47007437-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouwens, MatthiasTeamspeler
    Burger, MaartenTeamspeler
    Buter, LucTeamspeler
    Hecker, SemTeamspeler
    Kraak, JesseTeamspeler
    Laan, Frank Van derTeamspeler
    Latumahina, BenjaminTeamspeler
    Lens, JeffreyTeamspeler
    Meijer, MaxTeamspeler
    Meijer, TimTeamspeler
    Molenaar, DonnyTeamspeler
    Schaafstra, Dylan RaymondTeamspeler
    Setten, Luuk vanTeamspeler
    Siriram, SanderTeamspeler
    Weetering, Davy van deTeamspeler
    Wessels, EmielTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen