• 3 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, CorTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 12:15DTS '35 Ede 3 - VVOP 3Sportpark Inschoten
    28 nov. 12:00SV Otterlo 2 - DTS '35 Ede 3Sportpark Kastanjebos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Stroe 2 - DTS '35 Ede 3
  • Poulestanden DTS '35 Ede 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 23300190199
    2DTS '35 Ede 331119904
    3DTS '35 Ede 23021717-102
    4Terschuurse Boys 23012615-91

    Poulestanden DTS '35 Ede 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Otterlo 2431062410
    2Sparta Nijkerk 3421114957
    3VVOP 3421110737
    4Terschuurse Boys 24211121117
    5SDV Barneveld 3420213856
    6NSC Nijkerk 2420212846
    7Hoevelaken 242029906
    8ESA 3420289-16
    9DTS '35 Ede 341121213-14
    10Advendo '57 24112811-34
    11Stroe 24112913-44
    12FC Horst 24013316-131
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aben, TimTeamspeler
    Al-Musawi, AbdullahTeamspeler
    Beek, Luc van deTeamspeler
    Bouter, ThomasTeamspeler
    Bruggers, BasTeamspeler
    Ham , Sebastiaan van denTeamspeler
    Huisman, KevinTeamspeler
    Kaldewaij, MichaelTeamspelerMiddenvelder
    Miesen, Sander van derTeamspelerVerdediger
    Otten, JesseTeamspelerMiddenvelder
    Roskam, RalphTeamspeler
    Veldhuizen, Martijn vanTeamspeler
    Wieken, DanyTeamspelerVerdediger
    Wijk, Edwin vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.