• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische staf
    Bot, MarlinTechnische staf
    Bouter, JorisTechnische staf
    Cramer, JeroenTechnische staf
    Fluit, EddyOverige stafTeammanager
    Groeneveld, NickyTechnische staf
    Hassnaoui, Anas elTechnische staf
    Steenbeek, Niels vanTechnische staf
    Suitela, DannyTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 12:15Nunspeet 2 - DTS '35 Ede 2Sportpark De Wiltsangh
    24 nov. 12:15DTS '35 Ede 2 - Zeewolde 2Sportpark Inschoten
    1 dec. 12:15AVW '66 2 - DTS '35 Ede 2Sportpark Hamerden
    8 dec. 12:15DTS '35 Ede 2 - Unicum 2Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.DTS '35 Ede 2 - Hierden 23 - 1
  • Poulestanden DTS '35 Ede 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom 275022552015
    2DZC '68 275021711615
    3Unicum 27502138515
    4Nunspeet 27421126614
    5DTS '35 Ede 274121711613
    6SDC Putten 374031311212
    7WHC 273221014-411
    8asv Dronten 273131814410
    9Hierden 273131518-310
    10Zeewolde 271331219-76
    11Hoevelaken 27124512-75
    12AVW '66 27124514-95
    13VVOP 27115918-94
    14SKV 27115818-104

    Poulestanden DTS '35 Ede 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 232107077
    2DVS'33 Ermelo 4311169-34
    3SDV Barneveld 6302157-22
    4FC Horst 2302135-22

    Poulestanden DTS '35 Ede 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld 211008173
    2RKHVV 211006063
    3Fortissimo 211005053
    4SKV 211005143
    5Woezik 211005233
    6RKSV Driel 211004133
    7De Bataven 211003123
    8csv Apeldoorn 211002113
    9AVW '66 211002113
    10VDZ 211001013
    11SDV Barneveld 311004403
    12ZVV '56 211002203
    13RKHVV 311000003
    14AWC 200000000
    15BVC '12 200000000
    16Bennekom 210014400
    17DTS '35 Ede 210012200
    18Orion 210010000
    19ESA 3100112-10
    20Robur et Velocitas 2100112-10
    21Groesbeekse Boys 2100101-10
    22SCE 2100113-20
    23Beuningse Boys 2100125-30
    24WSV 2100114-30
    25AVW '66 3100115-40
    26DTS '35 Ede 4100105-50
    27Orion 5100106-60
    28AWC 4100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Al-Musawi, AbdullahTeamspeler
    Arslan, RidvanTeamspeler
    Breedveld, MiloTeamspeler
    Ekoe, RyanTeamspeler
    Fluit, MarkTeamspeler
    Groen, RowanTeamspeler
    Jong, Geert deTeamspeler
    Mamba, PercyTeamspeler
    Meerveld, DaanTeamspeler
    Wijk, Edwin vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com