• 10 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hasselaar, Michael vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 14:30DTS '35 Ede 10 - VVOP 7Sportpark Inschoten
    9 okt. 13:00Bennekom 9 - DTS '35 Ede 10Sportpark De Eikelhof
    23 okt. 14:30DTS '35 Ede 10 - DVS'33 Ermelo 6Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Lunteren 4 - DTS '35 Ede 109 - 1
    25 sep.SDC Putten 10 - DTS '35 Ede 105 - 0
  • Poulestanden DTS '35 Ede 10 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SKV 311007253
    2SDC Putten 1011005053
    3Lunteren 311004133
    4SDV Barneveld 1011003033
    5Bennekom 910101101
    6Stroe 510101101
    7Sparta Nijkerk 700000000
    8VVOP 700000000
    9DVS'33 Ermelo 6100114-30
    10Hoevelaken 6100103-30
    11Terschuurse Boys 4100127-50
    12DTS '35 Ede 10100105-50

    Poulestanden DTS '35 Ede 10 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balint, ImreTeamspeler
    Beek, Kevin vanTeamspeler
    Don, ArjanTeamspeler
    Etten, Joris VanTeamspeler
    Hasselaar, Michael vanTeamspeler
    Huisstede, Boyd vanTeamspeler
    Lammers, ArwinTeamspeler
    Ng, JeffreyTeamspeler
    Rhee, J.C. vanTeamspeler
    Roseboom, MikeTeamspeler
    Smit, Jurjen DeTeamspeler
    Sobeh, YaserTeamspeler
    Vente, Tom deTeamspeler
    Verschuur, Thomas HendrikTeamspeler
    Vincent, JulianTeamspeler
    Vleeschouwer, GilbertTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.