• 10 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hasselaar, Michael vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mrt. 15:00DTS '35 Ede 10 - Redichem 5Sportpark Inschoten
    1 apr. 15:00Redichem 4 - DTS '35 Ede 10Wilhelmina sportpark
    8 apr. 14:30DTS '35 Ede 10 - DUNO D 2Sportpark Inschoten
    15 apr. 14:30DTS '35 Ede 10 - Blauw Geel '55 9Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mrt.GVC 3 - DTS '35 Ede 1010 - 0
  • Poulestanden DTS '35 Ede 10 ( 6e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom 1114103154223233
    2Blauw Geel '55 913101243142931
    3Fortissimo 41392246202629
    4GVC 31381449193025
    5Redichem 51463541311021
    6EMM 3135532723420
    7DUNO D 21345449351417
    8Redichem 41451856381816
    9SKV 4142392460-369
    10DTS '35 Ede 101420122184-636
    11Blauw Geel '55 101310121882-643

    Poulestanden DTS '35 Ede 10 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 073 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 1033009459
    2SDS' 55 431118714
    3Harskamp 331114404
    4Stroe 63003410-60

    Poulestanden DTS '35 Ede 10 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO - S1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lunteren 611007163
    2Eendracht '30 511007253
    3SDV Barneveld 1111006153
    4Lienden 311005053
    5DVSG 211004043
    6SC Rheden 311004043
    7Woezik O23-211004043
    8AZSV 1211004133
    9Elistha 211003033
    10Sparta Nijkerk 911003033
    11VIOD 6 (zat)11005323
    12Eerbeekse Boys 511004223
    13Fortissimo 511004223
    14Zeewolde 811003123
    15Eerbeekse Boys 311002023
    16NSC Nijkerk 411002023
    17Woezik O23-111002023
    18DZC '68 711003213
    19Blauw Geel '55 911002113
    20DVS'33 Ermelo 811002113
    21v.v. Dieren O23-111001013
    22SDOUC 311004403
    23OBW 511003303
    24OBW 311003303
    25csv Apeldoorn 1011002203
    26DVS'33 Ermelo 1111002203
    27Redichem 511001103
    28Robur et Velocitas 200000000
    29Sparta Nijkerk O23-200000000
    30Redichem 410014400
    31Etten 210013300
    32DVV O23-110013300
    33Eerbeekse Boys 410012200
    34V.V. Barneveld 410012200
    35SKV 410011100
    36Concordia-W 3100123-10
    37GVC 3100112-10
    38SDC Putten 12100112-10
    39Concordia-W 5100101-10
    40WSV O23-2100135-20
    41SC Rheden 4100124-20
    42Sparta Nijkerk 11100124-20
    43Sparta Nijkerk 8100113-20
    44Leones 3100102-20
    45Sparta Nijkerk O23-3100102-20
    46WSV 4100102-20
    47AD '69 4100114-30
    48DVV 5100103-30
    49WSV 6100103-30
    50Germania 3100104-40
    51SV Hatert 2100104-40
    52SVHA 3100104-40
    53Trekvogels 11100127-50
    54Fortissimo 4100116-50
    55SDOO 35+1100105-50
    56DTS '35 Ede 10100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Kevin vanTeamspeler
    Bins, CorTeamspeler
    Frank, DamianTeamspeler
    Hasselaar, Michael vanTeamspeler
    Houbolt, RobinTeamspeler
    Huisstede, Boyd vanTeamspeler
    Jager, Robin deTeamspeler
    Lammers, ArwinTeamspeler
    Meijer, JanTeamspeler
    Rhee, J.C. vanTeamspeler
    Roseboom, MikeTeamspeler
    Schreuder, LenardTeamspeler
    Vincent, JulianTeamspeler
    Vuuren, Bram vanTeamspeler
    Wien, NickTeamspeler
    Wiggers, StanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.