• 1 Veld Zaterdag man

  • DTS 1

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdMedische stafFysiotherapeut
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Brehler, ArnoldTechnische stafTrainer/coach
    Kempeners, EricMedische stafVerzorger
    Radstaat, BerryTechnische stafHersteltrainer
    Schut, ArieMedische stafVerzorger
    Vries, Julian deTechnische stafKeeperstrainer
    Zeeuw, Aart deOverige stafTeammanager
    Zegers, HenryOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag en Donderdag 20.00 tot 22.00 Veld A Kleedkamer 20
  • Programma

    DatumTeamDatumWedstrijdAccommodatieVeldLocatieDetails
    19 sep. 15:00DTS '35 Ede19 sep.DTS '35 Ede - csv ApeldoornSportpark Inschotenveld 1Veld
    26 sep. 14:30DTS '35 Ede26 sep.KHC - DTS '35 EdeSportpark De Venen veld 1Veld
    3 okt. 15:00DTS '35 Ede3 okt.DTS '35 Ede - DZC '68Sportpark Inschotenveld 2Veld
    7 okt. 20:00DTS '35 Ede7 okt.DTS '35 Ede - UnitasSportpark Inschotenveld 1Veld
    10 okt. 15:00DTS '35 Ede10 okt.Go Ahead Kampen - DTS '35 EdeSportparkCellesbroek-Middenweteringveld 1Veld
    17 okt. 14:45DTS '35 Ede17 okt.DOS '37 - DTS '35 EdeSportpark Het Middenveld 6-DOS '37 veld 1Veld
    24 okt. 15:00DTS '35 Ede24 okt.DTS '35 Ede - BennekomSportpark Inschotenveld 2Veld
    31 okt. 15:00DTS '35 Ede31 okt.Dos Kampen - DTS '35 EdeSportpark De Matenveld 1-DOS KampenVeld
    7 nov. 15:00DTS '35 Ede7 nov.DTS '35 Ede - NunspeetSportpark Inschotenveld 2Veld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 sep.DTS '35 Ede - Alverna2 - 0
    12 sep.Lunteren - DTS '35 Ede2 - 1
  • Poulestanden DTS '35 Ede (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIO '3032016336
    2DTS '35 Ede32015326
    3Lunteren32013306
    4Alverna300316-50

    Poulestanden DTS '35 Ede (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SteDoCo1100100103
    2Harkemase Boys11006063
    3Achilles Veen11005053
    4Barendrecht11005053
    5Ter Leede11006243
    6Quick11005143
    7Capelle11004043
    8DTS '35 Ede11004043
    9Sparta Nijkerk11004043
    10Buitenpost11005233
    11OSS'2011005233
    12Westlandia11004133
    13Excelsior'3111003033
    14FC Lisse11003033
    15DVS'33 Ermelo11003123
    16OFC11003123
    17UNA11003123
    18Gemert11002023
    19Staphorst11002023
    20Groene Ster11003213
    21Unitas11002113
    22DOVO10102201
    23Sliedrecht10102201
    24VVSB10102201
    25Hoogeveen10102201
    26Rijnvogels10101101
    27JOS Watergraafsmeer10101101
    28AWC10101101
    29ODIN 5910101101
    30Dos Kampen10100001
    31EVV Echt10100001
    32Roda '4610100001
    33ADO '2010100001
    34Flevo Boys10100001
    35Hollandia10100001
    36DEM10100001
    37Goes10100001
    38Sportlust '4610100001
    39VVOG10100001
    40Scherpenzeel100123-10
    41AFC100112-10
    42Dongen100113-20
    43DUNO D100113-20
    44Hoek100113-20
    45ACV100102-20
    46HSC '21100102-20
    47Ajax100125-30
    48DWOW100125-30
    49SV Venray100114-30
    50Blauw Geel'38/JUMBO100103-30
    51Sportclub Susteren100103-30
    52Hoogezand100126-40
    53SVC'08100115-40
    54Best Vooruit100104-40
    55Cluzona100104-40
    56Hoogland100104-40
    57Erp100105-50
    58NWC100105-50
    59Hercules100106-60
    60Den Hoorn1001010-100

    Poulestanden DTS '35 Ede (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2AFC00000000
    3ASWH00000000
    4Barendrecht00000000
    5Buitenpost00000000
    6Capelle00000000
    7DEM00000000
    8Dos Kampen00000000
    9DOVO00000000
    10DTS '35 Ede00000000
    11DVS'33 Ermelo00000000
    12Excelsior'3100000000
    13Excelsior M00000000
    14Flevo Boys00000000
    15Gemert00000000
    16Goes00000000
    17Groene Ster00000000
    18GVVV00000000
    19Harkemase Boys00000000
    20HHC Hardenberg00000000
    21Kon. HFC00000000
    22Kozakken Boys00000000
    23FC Lisse00000000
    24Noordwijk00000000
    25ODIN 5900000000
    26OFC00000000
    27OSS'2000000000
    28Quick Boys00000000
    29Rijnsb.Boys00000000
    30Rijnvogels00000000
    31Roda '4600000000
    32Scheveningen00000000
    33Sliedrecht00000000
    34Spakenburg00000000
    35Sparta Nijkerk00000000
    36Staphorst00000000
    37SteDoCo00000000
    38Ter Leede00000000
    39De Treffers00000000
    40UNA00000000
    41Unitas00000000
    42Westlandia00000000

    Poulestanden DTS '35 Ede (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn00000000
    2Bennekom00000000
    3DOS '3700000000
    4Dos Kampen00000000
    5DTS '35 Ede00000000
    6DZC '6800000000
    7Go Ahead Kampen00000000
    8Hierden00000000
    9KHC00000000
    10Merino's de00000000
    11Nunspeet00000000
    12SDV Barneveld00000000
    13SVI00000000
    14SVZW00000000
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bouter, Joris
    Buikema, Jesse
    Dalen, Jordy van
    Hol, Frank
    Holtman, Bram
    Jong, Geert de
    Laukili, Mohamed
    Palm, Evert
    Siefkes, Huib
    Speelziek, Remco
    Verstraten, Jasper
    Vervaart, Haikaz
    Willems, Chiel