• 1 Veld Zaterdag man

  • DTS 1

    DTS '35 Ede 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Brehler, ArnoldTechnische stafTrainer/coach
    Kempeners, EricMedische stafVerzorger
    Poel, Jan-Jaap Van derTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schut, ArieMedische stafVerzorger
    Vries, Julian deTechnische stafKeeperstrainer
    Zeeuw, Aart deOverige stafTeammanager
    Zegers, HenryOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dinsdag en Donderdag 20.00 tot 22.00 Veld A Kleedkamer 20
  • Programma

    DatumTeamDatumWedstrijdAccommodatieVeldLocatieDetails
    5 feb. 15:00DTS '35 Ede 15 feb.DTS '35 Ede 1 - DOS '37 1Sportpark Inschotenveld 1Veld
    12 feb. 15:00DTS '35 Ede 112 feb.Go Ahead Kampen 1 - DTS '35 Ede 1SportparkCellesbroek-Middenweteringveld 1Veld
    5 mrt. 15:00DTS '35 Ede 15 mrt.DTS '35 Ede 1 - SDV Barneveld 1Sportpark Inschotenveld 1Veld
    12 mrt. 15:00DTS '35 Ede 112 mrt.DZC '68 1 - DTS '35 Ede 1Sportpark Zuid (ingang 2)hoofdveldVeld
    19 mrt. 15:00DTS '35 Ede 119 mrt.DTS '35 Ede 1 - SVI 1Sportpark Inschotenveld 1Veld
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DTS '35 Ede 1 (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spakenburg11005233
    2Ajax11004133
    3Barendrecht11003033
    4Gemert11003123
    5Staphorst11003123
    6Kozakken Boys11002023
    7Rijnsb.Boys11002023
    8Harkemase Boys11003213
    9SteDoCo11003213
    10ADO '2011002113
    11DOVO11002113
    12OSS'2011002113
    13De Treffers11002113
    14ASWH11001013
    15Unitas11001013
    16Westlandia11001013
    17DVS'33 Ermelo10102201
    18Noordwijk10102201
    19Achilles Veen10102201
    20DTS '35 Ede 110102201
    21ACV10101101
    22Hercules10101101
    23AFC10101101
    24GVVV10101101
    25IJsselmeervogels10101101
    26FC Lisse10101101
    27Sportlust '4610101101
    28VVOG10101101
    29Capelle10100001
    30Excelsior M10100001
    31HHC Hardenberg10100001
    32OFC10100001
    33Sliedrecht 110100001
    34Sparta Nijkerk10100001
    35Hoek100123-10
    36Katwijk100123-10
    37Goes100112-10
    38HSC '21100112-10
    39Kon. HFC100112-10
    40ODIN 59100112-10
    41Hoogland100101-10
    42Quick100101-10
    43Ter Leede100101-10
    44Dongen100113-20
    45TEC100113-20
    46Groene Ster100102-20
    47Quick Boys100102-20
    48UNA100125-30
    49VVSB100114-30
    50Scheveningen100103-30

    Poulestanden DTS '35 Ede 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 18611167919
    2csv Apeldoorn 1860222101218
    3SDV Barneveld 196032011918
    4Bennekom 18512156916
    5Nunspeet 184221413114
    6Go Ahead Kampen 184041712512
    7DTS '35 Ede 184041314-112
    8DOS '37 193331216-412
    9KHC 18251107311
    10SVZW 183231514111
    11SVI 192161222-107
    12Hierden 19216619-137
    13Merino's de 18125914-55
    14Dos Kampen 18107925-163

    Poulestanden DTS '35 Ede 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVW '66 132016426
    2DTS '35 Ede 131114314
    3FC Jeugd 1311156-14
    4Spero 1310246-23

    Poulestanden DTS '35 Ede 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Geel '55 111007073
    2DUNO D11006063
    3SDV Barneveld 111005053
    4Bennekom 111005143
    5vv Ewijk 111005143
    6SV Otterlo 111006333
    7AGOVV 111004133
    8AWC11004223
    9DVV 111004223
    10Juliana '3111003123
    11Terschuurse Boys 111003123
    12MASV 111004313
    13AVW '66 111002113
    14Krayenhoff 111002113
    15Leones 111001013
    16Trekvogels 111001013
    17Voorwaarts T 111002203
    18Woezik 111002203
    19Columbia 111002203
    20Achilles '2911001103
    21v.v. Dieren 111001103
    22csv Apeldoorn 100000000
    23BVC '12 100000000
    24RKSV Driel 100000000
    25DTS '35 Ede 100000000
    26Groen Wit '62 100000000
    27JVC Cuijk 100000000
    28Orion00000000
    29SCE 100000000
    30SML 100000000
    31De Treffers 100000000
    32Sc Westervoort 100000000
    33SKV 110012200
    34Brakkenstein 110012200
    35HAVO 110012200
    36De Bataven 110011100
    37RKHVV 110011100
    38WSV 1100134-10
    39Alverna 1100112-10
    40Apeldoornse Boys 1100112-10
    41OBW 1100101-10
    42VVLK 1100101-10
    43ONA '53 1100124-20
    44VVOP 1100124-20
    45DSZ 1100113-20
    46ESA 1100113-20
    47Beekbergen 1100136-30
    48Advendo '57 1100114-30
    49Arnhemse Boys Schuytgraaf 1100115-40
    50GVA 1100115-40
    51Jonge Kracht 1100105-50
    52DIOSA 1100106-60
    53SC Klarenbeek 1100107-70
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Baars, Etienne
    Boers, Frank
    Bouter, Joris
    Buikema, Jesse
    Hol, Frank
    Holtman, Bram
    Homburg, Stijn
    Jong, Geert de
    Kada, Wail
    Laukili, Mohamed
    Palm, Evert
    Ploeg, Roy
    Siefkes, Huib
    Snel, Ko
    Speelziek, Remco
    Verstraten, Jasper
    Vervaart, Haikaz

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.