• 1 Veld Zaterdag man

  • DTS 1

    DTS '35 Ede 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Brehler, ArnoldTechnische stafTrainer/coach
    Kempeners, EricMedische stafVerzorger
    Poel, Jan-Jaap Van derTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schut, ArieMedische stafVerzorger
    Vries, Julian deTechnische stafKeeperstrainer
    Zeeuw, Aart deOverige stafTeammanager
    Zegers, HenryOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dinsdag en Donderdag 20.00 tot 22.00 Veld A Kleedkamer 20
  • Programma

    DatumTeamDatumWedstrijdAccommodatieVeldLocatieDetails
    10 dec. 15:00DTS '35 Ede 110 dec.DTS '35 Ede 1 - Scherpenzeel 1Sportpark Inschotenveld 1Veld
    17 dec. 14:30DTS '35 Ede 117 dec.Almkerk 1 - DTS '35 Ede 1Sportpark Almkerkveld AVeld
    21 jan. 14:30DTS '35 Ede 121 jan.LRC 1 - DTS '35 Ede 1Sportpark Glasparkveld 1Veld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.DTS '35 Ede 1 - DZC '68 11 - 1
    3 dec.Oranje Wit 1 - DTS '35 Ede 10 - 1
  • Poulestanden DTS '35 Ede 1 ( 1e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Scherpenzeel 197202461823
    2LRC 196122391419
    3DTS '35 Ede 195221971217
    4DZC '68 195221411317
    5Almkerk 1841396313
    6DUNO D 19414139413
    7SVL 194051019-912
    8Bennekom 19243914-510
    9Nivo Sparta 193061321-89
    10SVW 193061120-99
    11Achilles '29 19225616-108
    12Sliedrecht 110226718-118
    13Oranje Wit 182151416-27

    Poulestanden DTS '35 Ede 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 133009279
    2MASV 132018446
    3Lunteren 1310259-43
    4SV Otterlo 1300307-70

    Poulestanden DTS '35 Ede 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO - SR1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV 111008353
    2Juliana '31 111005053
    3De Paasberg 111005053
    4Concordia-W 111005143
    5Veensche Boys 111005233
    6DCS 111004133
    7Brakkenstein 111003033
    8Blauw Geel '55 111004223
    9SC Bemmel 111003123
    10Blauw Wit 111003123
    11DVV 111003123
    12Orion11003123
    13Union 111003123
    14AWC11002023
    15DZC '68 111002023
    16ESA 111002023
    17Juliana '3111002023
    18Arnhemse Boys Schuytgraaf 111002113
    19Terschuurse Boys 111002113
    20VDZ 111002113
    21VIOD 111002113
    22De Bataven 111001013
    23v.v. Dieren 111001013
    24Beuningse Boys 111002203
    25Quick 1888 111002203
    26GWVV 100000000
    27Woezik 110012200
    28ONA '53 110012200
    29FC Bergh 1100112-10
    30DTS '35 Ede 1100112-10
    31DUNO D 1100112-10
    32Fortissimo 1100112-10
    33JVC Cuijk 1100101-10
    34Sportclub Silvolde100101-10
    35SCE 1100124-20
    36DVOL 1100113-20
    37Gendringen 1100113-20
    38Hoevelaken 1100113-20
    39SDOO 1100113-20
    40UHC 1100113-20
    41Achilles '29 1100102-20
    42DVC '26 1100102-20
    43SDV Barneveld100102-20
    44VVO 1100102-20
    45Eldenia 1100125-30
    46RKHVV 2100114-30
    47Trekvogels 1100103-30
    48Woezik 1100115-40
    49SDOUC 1100138-50
    50Rood Wit 1100105-50
    51WAVV 1100105-50
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Ali, Shapoul
    Baars, Etienne
    Boers, Frank
    Bouter, Joris
    Buikema, Jesse
    Eshuis, Hidde
    Holtman, Bram
    Homburg, Stijn
    Jong, Geert de
    Palm, Evert
    Ploeg, Roy
    Siefkes, Huib
    Snel, Ko
    Steenbeek, Maarten van
    Veldt, Nehkomi
    Vervaart, Haikaz

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.