• Wedstrijdoverzicht

    Op zoek naar wedstrijdoverzicht & uitslagen en standen van een specifiek team? Ga dan naar de betreffende teampagina.

     

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    3 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO9-7 - DVOL JO9-6Sportpark Inschoten
    3 mrt. 08:30DTS '35 Ede MO13-1 - Spero MO13-1Sportpark Inschoten
    3 mrt. 08:30Sparta Nijkerk JO10-2 - DTS '35 Ede JO10-1Sportpark De Ebbenhorst
    3 mrt. 08:30DVOV JO9-5 - DTS Ede JO9-4GSportpark De Pinkenberg
    3 mrt. 08:30SKV JO8-2 - DTS '35 Ede JO8-1Sportpark De Zoom
    3 mrt. 08:45Voorwaarts T JO10-4M - DTS '35 Ede JO10-5Sportpark De Laene
    3 mrt. 09:00FC Horst JO10-2 - DTS '35 Ede JO10-3GSportpark De Adelaar
    3 mrt. 09:00Advendo '57 JO15-2G - DTS '35 Ede JO15-5Sportpark Allemanskamp
    3 mrt. 09:00Lunteren JO9-3 - DTS '35 Ede JO9-5GSportpark De Wormshoef
    3 mrt. 09:30DTS Ede JO9-2G - OVC '85 JO9-2Sportpark Inschoten
    3 mrt. 09:30DTS '35 Ede JO11-4 - SVHA JO11-2Sportpark Inschoten
    3 mrt. 09:30DVOV JO10-1 - DTS '35 Ede JO10-4Sportpark De Pinkenberg
    3 mrt. 09:30SC Valburg MO15-1 - DTS '35 Ede MO15-1Sportpark 't Kasteel
    3 mrt. 09:30Bennekom JO9-4 - DTS '35 Ede JO9-3Sportpark De Eikelhof
    3 mrt. 09:45DVV JO12-2 - DTS '35 Ede JO12-2GSportpark Horsterpark
    3 mrt. 09:45Woezik JO12-2 - DTS '35 Ede JO12-4Sportpark Woezik
    3 mrt. 10:00Stroe JO13-2 - DTS '35 Ede JO13-4Sportpark De Bosrand (Stroe)
    3 mrt. 10:00Blauw Geel '55 JO8-3 - DTS '35 Ede JO8-2Sportpark Peppelensteeg
    3 mrt. 10:00SDV Barneveld JO8-3 - DTS '35 Ede JO8-3Sportpark Norschoten
    3 mrt. 10:15DTS '35 Ede JO13-1G - DVC '26 JO13-1Sportpark Inschoten
    3 mrt. 10:15DTS '35 Ede JO17-2 - Lienden JO17-1Sportpark Inschoten
    3 mrt. 10:15DTS Ede JO15-4G - Excelsior Z. JO15-2Sportpark Inschoten
    3 mrt. 10:15Redichem JO9-2 - DTS '35 Ede JO9-6Wilhelmina sportpark
    3 mrt. 10:30DTS '35 Ede JO10-2 - Blauw Geel '55 JO10-3Sportpark Inschoten
    3 mrt. 11:00Zwart Wit '63 JO11-2 - DTS '35 Ede JO11-1Sportpark Parkweg
    3 mrt. 11:15Zeewolde JO17-3 - DTS '35 Ede JO17-4Sportpark De Horst
    3 mrt. 11:30DTS '35 Ede JO11-6 - Elsweide JO11-1Sportpark Inschoten
    3 mrt. 11:40RKSV Driel JO13-2 - DTS '35 Ede JO13-3Sportpark Driel
    3 mrt. 12:15DTS '35 Ede 7 - Bennekom 4Sportpark Inschoten
    3 mrt. 12:15DTS '35 Ede 9 - Excelsior Z. 4GSportpark Inschoten
    3 mrt. 12:15DTS '35 Ede JO15-2 - Blauw Geel '55 JO15-1Sportpark Inschoten
    3 mrt. 12:15Hierden JO17-4 - DTS '35 Ede JO17-6Sportpark Mheenzicht
    3 mrt. 12:30OWIOS 2 - DTS '35 Ede 2Sportpark Bovenmolen
    3 mrt. 12:30SKV 9 - DTS '35 Ede 8Sportpark De Zoom
    3 mrt. 12:30Sparta Nijkerk JO17-5 - DTS '35 Ede JO17-5Sportpark De Ebbenhorst
    3 mrt. 13:15ST: Victoria'25/SCD'33 JO15-1d - DTS '35 Ede JO15-3Sportpark Kremershof
    3 mrt. 15:00DTS '35 Ede JO17-1 - Bennekom JO17-1Sportpark Inschoten
    3 mrt. 15:00DTS '35 Ede 4 - SDC Putten 4Sportpark Inschoten
    3 mrt. 15:00DTS '35 Ede 1 - DUNO D 1Sportpark Inschoten
    3 mrt. 15:00DTS '35 Ede 10 - Lunteren 7Sportpark Inschoten
    3 mrt. 15:00DTS '35 Ede JO17-3 - VDZ JO17-2Sportpark Inschoten
    3 mrt. 15:00Sparta Nijkerk 5 - DTS '35 Ede 6Sportpark De Ebbenhorst
    3 mrt. 15:00SDOO JO19-1 - DTS '35 Ede JO19-3Sportpark Bretagne
    10 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO13-2 - ESA JO13-2Sportpark Inschoten
    10 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO9-7 - Fortissimo JO9-4Sportpark Inschoten
    10 mrt. 08:30DTS '35 Ede MO13-1 - OVC '85 MO13-1Sportpark Inschoten
    10 mrt. 08:30DTS Ede JO9-2G - Lienden JO9-1Sportpark Inschoten
    10 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO13-4 - NSC Nijkerk JO13-2Sportpark Inschoten
    10 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO8-2 - Hoevelaken JO8-1Sportpark Inschoten
    10 mrt. 08:30DTS '35 Ede JO8-4 - Bennekom JO8-4Sportpark Inschoten
    10 mrt. 08:30RKHVV JO9-4 - DTS Ede JO9-4GSportpark De Blauwenburcht
    10 mrt. 08:30Unicum JO10-4 - DTS '35 Ede JO10-3GSportpark Schouw
    10 mrt. 08:45Stroe JO11-1 - DTS '35 Ede JO11-2Sportpark De Bosrand (Stroe)
    10 mrt. 09:00SDV Barneveld JO9-4 - DTS '35 Ede JO9-5GSportpark Norschoten
    10 mrt. 09:00Barneveld JO8-1G - DTS '35 Ede JO8-1Sportpark 't Nieuwe Oost
    10 mrt. 09:00Lienden JO8-1 - DTS '35 Ede JO8-3Sportpark De Abdijhof
    10 mrt. 09:30DTS '35 Ede JO10-1 - Bennekom JO10-2Sportpark Inschoten
    10 mrt. 09:30DTS '35 Ede JO11-1 - SDV Barneveld JO11-2Sportpark Inschoten
    10 mrt. 10:00Bennekom JO15-4 - DTS '35 Ede JO15-3Sportpark De Eikelhof
    10 mrt. 10:00Blauw Geel '55 JO9-2 - DTS '35 Ede JO9-3Sportpark Peppelensteeg