• JO17-3 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Pol, GuusOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 15:00DTS '35 Ede JO17-3 - VDZ JO17-2Sportpark Inschoten
    10 mrt. 15:00DTS '35 Ede JO17-3 - Spero JO17-2Sportpark Inschoten
    17 mrt. 15:45SML JO17-3 - DTS '35 Ede JO17-3Sportpark De Bakenberg
    24 mrt. 15:00DTS '35 Ede JO17-3 - v.v. Dieren JO17-2Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Elistha JO17-1 - DTS '35 Ede JO17-30 - 4
  • Poulestanden JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO17-377003753221
    2Dodewaard JO17-1962139172220
    3sv DFS JO17-165103333016
    4Excelsior Z. JO17-275022214815
    5EMM JO17-174032619712
    6vv Ewijk JO17-1731330171310
    7ESA JO17-872051337-246
    8SDOO JO17-38116926-174
    9Unitas '28 JO17-18107947-383
    10OSC JO17-38017740-331

    Poulestanden JO17-3 (B3410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woezik JO17-31100110113
    2Advendo '57 JO17-11100111103
    3Excelsior Z JO17-1G11006063
    4RKHVV JO17-211004043
    5Orion JO17-311007433
    6Columbia JO17-111005233
    7Spero JO17-311005233
    8OSC JO17-211004133
    9Excelsior Z. JO17-211003213
    10Orion JO17-411002113
    11VDZ JO17-300000000
    12Voorst JO17-100000000
    13SML JO17-4100123-10
    14DTS '35 Ede JO17-3100112-10
    15Groen Wit '62 JO17-2100147-30
    16ESA JO17-4100125-30
    17SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1100125-30
    18ESA JO17-5100114-30
    19Beuningse Boys JO17-3100104-40
    20Robur et Velocitas JO17-5100106-60
    21SV Twello JO17-21001111-100
    22DTS '35 Ede JO17-41001011-110

    Poulestanden JO17-3 (B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO17-33300254219
    2vv Ede/Victoria JO17-13201198116
    3SDOO JO17-23102813-53
    4Eldenia JO17-43003330-270

    Poulestanden JO17-3 (0237 Onder 17 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-11100130133
    2DTS '35 Ede JO17-311004043
    3RKHVV JO17-211001013
    4DVOV JO17-200000000
    5ESA JO17-200000000
    6SDOO JO17-100000000
    7SML JO17-300000000
    8v.v. Dieren JO17-200000000
    9VDZ JO17-200000000
    10Eldenia JO17-2100101-10
    11Elistha JO17-1100104-40
    12Spero JO17-21001013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Grobben, WouterTeamspeler
    Pol, MarijnTeamspeler
    Rossen, NiekTeamspeler
    Steeg, Don van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.