• JO11-6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grin, DavidOverige stafTeammanager
    Hut, GianniTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 11:30DTS '35 Ede JO11-6 - Elsweide JO11-1Sportpark Inschoten
    10 mrt. 11:30DTS '35 Ede JO11-6 - SML JO11-5Sportpark Inschoten
    17 mrt. 09:45ONA '53 JO11-3 - DTS '35 Ede JO11-6Sportpark Van Ketwich Verschuur
    24 mrt. 09:45OVC '85 JO11-5 - DTS '35 Ede JO11-6Sportpark De Bilderberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Excelsior Z. JO11-2 - DTS '35 Ede JO11-65 - 5
  • Poulestanden JO11-6 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-6101000136712930
    2SV Otterlo JO11-1G1090191167527
    3Bennekom JO11-61080268392924
    4fortissimo JO11-4G105144748-116
    5Harskamp JO11-2105053151-2015
    6ONA '53 JO11-4104152646-2013
    7vv Ede/Victoria JO11-3103343645-912
    8Lunteren JO11-3103162454-3010
    9Bennekom JO11-7103073774-379
    10SV Otterlo JO11-2102173456-227
    11SDS'55 JO11-3M101362235-136
    12Fortissimo JO11-5G1020826107-816

    Poulestanden JO11-6 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elsweide JO11-111007163
    2Fortissimo JO11-211006333
    3OVC '85 JO11-511005323
    4Redichem JO11-311003213
    5DTS '35 Ede JO11-610105501
    6Excelsior Z. JO11-210105501
    7ONA '53 JO11-300000000
    8SML JO11-500000000
    9sv DFS JO11-2100123-10
    10Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-12100135-20
    11Ede/Victoria vv JO11-2G100136-30
    12Eldenia JO11-8M100117-60

    Poulestanden JO11-6 (B4290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-6110012393
    2SDC Putten JO11-911006243
    3Veensche Boys JO11-311003123
    4De Veluwse Boys JO11-200000000
    5Harskamp JO11-200000000
    6DVS'33 Ermelo JO11-6100113-20
    7Batavia '90 JO11-3100126-40
    8Bennekom JO11-71001312-90

    Poulestanden JO11-6 (B4210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys JO11-311007163
    2Batavia '90 JO11-300000000
    3Bennekom JO11-700000000
    4De Veluwse Boys JO11-200000000
    5DTS '35 Ede JO11-600000000
    6DVS'33 Ermelo JO11-600000000
    7Harskamp JO11-200000000
    8SDC Putten JO11-900000000
    9Bennekom JO11-6100117-60

    Poulestanden JO11-6 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-61100200203
    2vv Ede/Victoria JO11-31001020-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Meurs, DustinTeamspeler
    Tallih, BadrTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.