• JO11-6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grin, DavidOverige stafTeammanager
    Hut, GianniTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 11:30DTS '35 Ede JO11-6 - Veensche Boys JO11-3Sportpark Inschoten
    12 mei. 08:45Ede/Victoria vv JO11-2G - DTS '35 Ede JO11-6Sportpark Hoekelumse Eng
    16 mei. 19:00ONA '53 JO11-3 - DTS '35 Ede JO11-6Sportpark Van Ketwich Verschuur
    19 mei. 10:00Eldenia JO11-8M - DTS '35 Ede JO11-6Sportpark Elden
    23 mei. 18:30DTS '35 Ede JO11-6 - Elsweide JO11-1Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Fortissimo JO11-2 - DTS '35 Ede JO11-61 - 3
    21 apr.DTS '35 Ede JO11-6 - sv DFS JO11-213 - 0
  • Poulestanden JO11-6 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-6101000136712930
    2SV Otterlo JO11-1G1090191167527
    3Bennekom JO11-61080268392924
    4fortissimo JO11-4G105144748-116
    5Harskamp JO11-2105053151-2015
    6ONA '53 JO11-4104152646-2013
    7vv Ede/Victoria JO11-3103343645-912
    8Lunteren JO11-3103162454-3010
    9Bennekom JO11-7103073774-379
    10SV Otterlo JO11-2102173456-227
    11SDS'55 JO11-3M101362235-136
    12Fortissimo JO11-5G1020826107-816

    Poulestanden JO11-6 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elsweide JO11-166004324118
    2DTS '35 Ede JO11-6641133112213
    3Fortissimo JO11-2631226141210
    4OVC '85 JO11-56303232039
    5Ede/Victoria vv JO11-2G4211171527
    6Eldenia JO11-8M52121721-47
    7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1262132232-107
    8ONA '53 JO11-362131729-127
    9sv DFS JO11-262041230-186
    10Excelsior Z. JO11-261231624-85
    11SML JO11-551131121-104
    12Redichem JO11-361141129-184

    Poulestanden JO11-6 (B4300 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-600000000
    2SDC Putten JO11-900000000
    3Veensche Boys JO11-300000000
    4De Veluwse Boys JO11-200000000

    Poulestanden JO11-6 (B4210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys JO11-311007163
    2Batavia '90 JO11-300000000
    3Bennekom JO11-700000000
    4DTS '35 Ede JO11-600000000
    5DVS'33 Ermelo JO11-600000000
    6Harskamp JO11-200000000
    7SDC Putten JO11-900000000
    8De Veluwse Boys JO11-200000000
    9Bennekom JO11-6100117-60

    Poulestanden JO11-6 (B4290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Veluwse Boys JO11-21100130133
    2DTS '35 Ede JO11-6110012393
    3SDC Putten JO11-911006243
    4Veensche Boys JO11-311003123
    5DVS'33 Ermelo JO11-6100113-20
    6Batavia '90 JO11-3100126-40
    7Bennekom JO11-71001312-90
    8Harskamp JO11-21001013-130

    Poulestanden JO11-6 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-61100200203
    2vv Ede/Victoria JO11-31001020-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Meurs, DustinTeamspeler
    Tallih, BadrTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com