• JO11-4 Veld Zaterdag gemengd

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:00DVS'33 Ermelo JO11-5 - DTS '35 Ede JO11-4Sportpark DVS '33
    5 mei. 09:30DTS '35 Ede JO11-4 - SVHA JO11-2Sportpark Inschoten
    12 mei. 08:30ESA JO11-12 - DTS '35 Ede JO11-4Sportcentrum Rijkerswoerd
    19 mei. 09:30DTS '35 Ede JO11-4 - ONA '53 JO11-2Sportpark Inschoten
    26 mei. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G - DTS '35 Ede JO11-4Sportpark De Schuytgraaf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Bennekom JO11-5 - DTS '35 Ede JO11-41 - 7
    21 apr.DTS '35 Ede JO11-4 - Eldenia JO11-46 - 3
  • Poulestanden JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WAVV JO11-199009879127
    2Lunteren JO11-2117133440-622
    3Fortissimo JO11-21061354332119
    4Ede/Victoria vv JO11-2G106043939018
    5DTS '35 Ede JO11-41051468402816
    6SDS' 55 JO11-2114254444014
    7Bennekom JO11-594143540-513
    8Fortissimo JO11-3104063841-312
    9ONA '53 JO11-3103343237-512
    10SKV JO11-48305342779
    11DTS '35 Ede JO11-5102354448-49
    12sv DFS JO11-31000106130-1240

    Poulestanden JO11-4 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-4660040103018
    2ONA '53 JO11-2550045123315
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-9G650134102415
    4SVHA JO11-264022416812
    5Blauw Wit JO11-4G64022628-212
    6RKSV Driel JO11-36303191549
    7Brakkenstein JO11-4G63031227-159
    8ESA JO11-1261232528-35
    9Arnhemia JO11-251041237-253
    10Bennekom JO11-561051827-93
    11Eldenia JO11-460151938-191
    12Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-860151137-261

    Poulestanden JO11-4 (B4300 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bennekom JO11-400000000
    2DTS '35 Ede JO11-400000000
    3DVS'33 Ermelo JO11-500000000
    4Hierden JO11-300000000

    Poulestanden JO11-4 (B4210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Batavia '90 JO11-400000000
    2Bennekom JO11-400000000
    3DTS '35 Ede JO11-400000000
    4DVS'33 Ermelo JO11-500000000
    5DVS'33 Ermelo JO11-400000000
    6Hierden JO11-300000000
    7Hoevelaken JO11-300000000
    8Unicum JO11-3G00000000

    Poulestanden JO11-4 (B4290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hierden JO11-3110010283
    2DVS'33 Ermelo JO11-511008263
    3Bennekom JO11-411006153
    4DTS '35 Ede JO11-411005323
    5Unicum JO11-3G100135-20
    6Hoevelaken JO11-3100116-50
    7Batavia '90 JO11-4100128-60
    8DVS'33 Ermelo JO11-41001210-80

    Poulestanden JO11-4 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO11-4321014867
    2Bennekom JO11-531207435
    3SDS' 55 JO11-23102914-53
    4Fortissimo JO11-230121014-41
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Huisman, ViggoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com