• 8 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 12:30SKV 9 - DTS '35 Ede 8Sportpark De Zoom
    5 mei. 13:00Lunteren 7 - DTS '35 Ede 8Sportpark De Wormshoef
    12 mei. 15:00DTS '35 Ede 8 - DTS '35 Ede 10Sportpark Inschoten
    19 mei. 18:00ESA 11 - DTS '35 Ede 8Sportcentrum Rijkerswoerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.DTS '35 Ede 8 - SKV 63 - 2
    21 apr.Wageningen 4 - DTS '35 Ede 81 - 1
    25 apr.WWNA 2 - DTS '35 Ede 81 - 3
  • Poulestanden 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SKV 917142164234144
    2DTS '35 Ede 815132075185741
    3Lunteren 716112364145035
    4SDS' 55 416111439182134
    5SKV 6167273039-923
    6Lunteren 8156093938118
    7ESA 11135173036-616
    8Advendo '57 6145182844-1616
    9Wageningen 41521121846-287
    10Blauw Geel '55 91520131361-486
    11DTS '35 Ede 101612132184-635

    Poulestanden 8 (B1490 Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SKV 911003033
    2DTS '35 Ede 811003123
    3Fortissimo 511002113
    4DIO '30 200000000
    5Rood Wit 200000000
    6Terschuurse Boys 4100112-10
    7WWNA 2100113-20
    8RODA '28 2100103-30

    Poulestanden 8 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit 211008173
    2Beekbergen 411007163
    3DIO '30 211006153
    4Fortissimo 511005233
    5Lunteren 811004133
    6SKV 911004133
    7Trekvogels 911004223
    8Krayenhoff 411007613
    9Terschuurse Boys 411005413
    10DTS '35 Ede 811004313
    11WWNA 211004403
    12AZ 2000 - Elderveld 311004403
    13Nijmegen VE100000000
    14RODA '28 200000000
    15SP Teuge 510014400
    16Sc Westervoort 310014400
    17Rood Wit 3100167-10
    18csv Apeldoorn 8100145-10
    19De Kieviten 2100134-10
    20De Paasberg 3100124-20
    21VVO 3100125-30
    22sv DFS 5100114-30
    23sv DFS 4100114-30
    24Sc Westervoort 4100116-50
    25Advendo '57 5100117-60
    26Excelsior Z. 4G100118-70

    Poulestanden 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 8330013859
    2Lienden 4310289-13
    3Uchta 23102810-23
    4vv Ede/Victoria 6310279-23
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Aggelen, Barend vanTeamspeler
    Brandhof, Gert-JanTeamspeler
    Bruggen, Pascal vanTeamspeler
    Doelman, DaniëlTeamspeler
    Gerritsen, ElwinTeamspeler
    Minnen, JosTeamspeler
    Monteba, BramcoTeamspeler
    Pluijgers, LeroyTeamspeler
    Zaaijer, RowanTeamspeler
    Zwart, JohanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com