• 1 Veld Zaterdag man

  • DTS 1
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hardeman, WillemTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kempeners, EricMedische stafVerzorger
    Schut, ArieMedische stafVerzorger
    Spies, JeroenTechnische stafTrainer/coach
    Zeeuw, Aart deOverige stafTeammanager
    Zegers, HenryOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag en Donderdag 20.00 tot 22.00 Veld A Kleedkamer 20
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 14:30Sliedrecht 1 - DTS '35 Ede 1Sportpark De Lockhorst
    5 mei. 15:00DTS '35 Ede 1 - DUNO D 1Sportpark Inschoten
    12 mei. 15:00DTS '35 Ede 1 - Montfoort 1Sportpark Inschoten
    19 mei. 14:30DHSC 1 - DTS '35 Ede 1Sportpark Thorbecke
    26 mei. 14:30DTS Ede 1 - Bennekom 1Sportpark Inschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.DTS '35 Ede 1 - GJS 14 - 1
    21 apr.Merino's de 1 - DTS '35 Ede 11 - 2
  • Poulestanden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DUNO D 120153255193648
    2DTS '35 Ede 121126343261742
    3WNC 122123745331239
    4Montfoort 12110654133836
    5DHSC 122105746351135
    6Bennekom 1229673429533
    7Sliedrecht 121102943301332
    8LRC 1208573935429
    9Merino's de 1218583436-229
    10GRC-14 12266103951-1224
    11GJS 12155112343-2020
    12Delta Sports '95 FC 12245133149-1817
    13Woudenberg 12136121943-2415
    14SVL 12235142454-3014

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 132108267
    2Columbia 132019456
    3Blauw Geel '55 1311167-14
    4SML 13003212-100

    Poulestanden 1 (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk11004043
    2Berkum11003033
    3DUNO D 111003033
    4Bon Boys 111005323
    5DETO 111003123
    6Excelsior'3111003123
    7FC Winterswijk 111003123
    8DFS sv11003213
    9Heino 111003213
    10DZC '68 111002113
    11Colmschate '33 111001013
    12WHC 111001013
    13Woezik11001013
    14MASV 111002203
    15Alverna 111000003
    16Blauw Wit 111000003
    17Nunspeet 110012200
    18Dalfsen 110010000
    19Voorwaarts T 110010000
    20AZSV 2100123-10
    21SDV Barneveld 1100123-10
    22DOS '37 1100112-10
    23Hattem 1100101-10
    24Olympia'28 1100101-10
    25Rigtersbleek 1100101-10
    26SVZW 1100135-20
    27AWC 1100113-20
    28DTS '35 Ede 1100113-20
    29Hulzense Boys 1100113-20
    30Bataven100103-30
    31SKV 1100103-30
    32NEO 1100104-40

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woezik11008083
    2DTS '35 Ede 111009453
    3DUNO D 111006153
    4Bataven11004043
    5Jong Achilles '2911004133
    6DFS sv11003033
    7SKV 111002023
    8AWC 111003213
    9MASV 111002113
    10Alverna 111001013
    11SDV Barneveld 111001013
    12BVC '1211002203
    13Blauw Wit 111001103
    14Brakkenstein 110012200
    15Krayenhoff 110011100
    16Hatert 1100123-10
    17RKHVV100112-10
    18csv Apeldoorn100101-10
    19Juliana '31100101-10
    20DCS 2100102-20
    21DIO '30 1100114-30
    22Groesbeekse Boys 1100103-30
    23Be Quick Z. 1100104-40
    24SC Rheden 1100149-50
    25Trekvogels 1100116-50
    26Activia 1100108-80

    Poulestanden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 11100111103
    2DUNO D 11100100103
    3WSV 111008173
    4Jong Achilles '2911007163
    5DIO '30 111007163
    6SC Rheden 111006063
    7Bataven11005053
    8Brakkenstein 111005053
    9Columbia 111005053
    10SDV Barneveld 111005053
    11Trekvogels 111005233
    12csv Apeldoorn11004133
    13RKHVV11004133
    14Hatert 111006423
    15DFS sv11004223
    16Groesbeekse Boys 111004223
    17Activia 111003123
    18Juliana '3111003123
    19Woezik11003213
    20Blauw Wit 111002113
    21BVC '1211002113
    22MASV 111002113
    23Krayenhoff 111003303
    24DCS 211002203
    25SKV 111002203
    26Be Quick Z. 111001103
    27Alverna 111000003
    28Arnhemse Boys Schuytgraaf 100000000
    29AWC 100000000
    30Eldenia 110013300
    31Loenermark 110012200
    32OVC '85 110012200
    33ESA 110011100
    34Union 110010000
    35v.v. Dieren 1100123-10
    36GVA 1100112-10
    37Leones 1100112-10
    38RODA '28 1100112-10
    39De Paasberg 1100146-20
    40SC Oranje 1100124-20
    41Rood Wit 1100124-20
    42Eendracht '30 1100113-20
    43WAVV 1100113-20
    44Albatross 1100125-30
    45SC Millingen 1100114-30
    46Terschuurse Boys 1100114-30
    47DCS 1100105-50
    48SV Otterlo 1100105-50
    49SDZZ 1100105-50
    50VVO 1100105-50
    51Advendo '57 1100117-60
    52ONA '53 1100117-60
    53Stroe 1100106-60
    54Eerbeekse Boys 1100118-70
    55V.V. Barneveld 11001111-100
    56SP Teuge 11001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Cramer, JeroenTeamspeler
    Dalen, Jordy vanTeamspeler
    Dronkelaar, Gudo vanTeamspeler
    Holtman, BramTeamspeler
    Laukili, MohamedTeamspeler
    Tmim, AnouarTeamspeler
    Verstraten, JasperTeamspeler
    Vervaart, HaikazTeamspeler
    Willemsen, ChristophTeamspeler
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com